Basia Kurdej-Szatan POTWIERDZA imię synka! "To imię wybraliśmy już w marcu"

2020-08-06 18:51 nk
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan
Autor: WBF

Barbara Kurdej-Szatan jest na ostatniej prostej przed porodem. Imię dziecka Szatanów to obiekt spekulacji już od kilku ładnych tygodni. W końcu sympatyczna aktorka postanowiła osobiście skomentować tę sprawę. Jak Basia i Rafał Szatan zamierzają nazwać swojego synka?

Barbara Kurdej-Szatan już wkrótce zostanie po raz drugi mamą. Aktorka i jej mąż, Rafał Szatan, mają już córeczkę Hanię. Teraz spodziewają się upragnionego kolejnego dziecka. Tym razem na świat przyjdzie ich synek.

Imię dziecka Szatanów potwierdzone!

Spekulacje na temat imienia dziecka Szatanów pojawiły się już kilka ładnych tygodni temu. Sami zainteresowani jednak dotąd sprawy nie komentowali...

W końcu Basia Kurdej-Szatan postanowiła rozwiać wątpliwości w tej kwestii. Aktorka potwierdziła, że maleństwo ma otrzymać imię Henryk. Tak, dokładnie tak, jak urodzone w czerwcu dziecko Majdanów!

Barbara Kurdej-Szatan podkreśla, że imię dla synka miała wybrane już długo przed narodzinami Henia Majdana. Decyzję podjęła ponoć... Hania!

Zdradziłam imię, faktycznie chodziło o Henryka, ale my to imię wybraliśmy już w marcu. Potem się okazało, że same Heńki się rodzą. Nasza córka się bardzo buntuje, kiedy wymyślamy inne imię. Ona je wybrała. Będzie Hania i Henio

- powiedziała Basia Kurdej-Szatan w rozmowie z Plotkiem.

Ładne imię?

Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE