Barbara Kurdej-Szatan: IMIĘ dziecka już znane? "Miły zbieg okoliczności"

2020-06-30 22:32 nk
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan
Autor: WBF

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan niebawem zostaną po raz drugi rodzicami. Media spekulują, że tym razem sławna para doczeka się synka. Według niektórych publikacji imię dziecka Szatanów jest już znane. Jeśli wierzyć tym doniesieniom, Basia i Rafał nazwą maleństwo tak samo, jak inna popularna para!

Na początku maja 2020 Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan poinformowali w mediach społecznościowych, że spodziewa się drugiego dziecka. Para ma 9-letnia córeczkę Hanię i od dawna nie ukrywała, że marzy im się jeszcze jedna pociecha. W końcu udało się!

Basia Kurdej-Szatan w ciąży kwitnie...

--- a w sieci kwitną plotki na temat drugiego dziecka Szatanów!

Imię dziecka Szatanów znane?

Jeden z serwisów plotkarskich twierdzi, że zna imię dziecka Basi i Rafała. Para jakiś czas wyznała, ze ma już wybrane imię dla maluszka. Ale nie powiedziała, JAKIE to imię! Wiadomo jedynie, że ma to być "tradycyjne, polskie imię".

Internauci zaczęli spekulować, że imię synka Basi Kurdej-Szatan będzie brzmiało tak samo, jak nazywa się dzidziuś Majdanów. Jeśli wierzyć plotkom - to... prawda!

Większość domyślała się, że może chodzić o imię, jakie synkowi nadali Majdanowie - Henryk. I to prawda!

- cytuje swojego anonimowego informatora serwis Pudelek.pl i dodaje, że Małgorzata Rozenek-Majdan wie już o całej sytuacji.

Aktorka osobiście skontaktowała się z Rozenek niedługo po tym, jak Perfekcyjna zdradziła imię dziecka na Instagramie. Ponoć obie uważają ten fakt za miły zbieg okoliczności.

- czytamy.

Wierzycie, że będzie w polskim showbizie drugi Henio?

Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE