Basia Kurdej-Szatan: Ocieplanie wizerunku mam w d**ie!

2022-01-24 6:23 RD
Barbara Kurdej-Szatan
Autor: WBF

Basia Kurdej-Szatan udzieliła ostatnio bardzo szczerego wywiadu. Odpowiedziała w nim między innymi na zarzuty jakoby miała ‘ocieplać wizerunek’. Aktorka powiedziała wprost, że ma to w d**ie! Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Basia Kurdej-Szatan jest jedną z najpopularniejszych aktorek i prezenterek telewizyjnych w Polsce. Przez wiele lat związana była z Telewizją Polską, gdzie grała w serialu M jak miłość, a także prowadziła wiele programów rozrywkowych (m.in. The Voice of Poland, Kocham Cię Polsko), a także koncertów organizowanych przez publicznego nadawcę.

Jej przygoda z TVP skończyła się jednak z hukiem, gdy Basia zamieściła w mediach wulgarny post, w którym skomentowała działania strażników granicznych na naszej wschodniej granicy. Później tłumaczyła, że odnosiła się do konkretnego nagrania, które zobaczyła, ale jednak niesmak pozostał.

W sieci mówiło się sporo, że po zwolnieniu z TVP Basia ma problemy ze znalezieniem nowej pracy. Jak wielokrotnie podkreślała, była to nieprawda.

Ostatnio pochwaliła się, że dostała m.in. propozycję pracy w Dzień Dobry TVN. Finalnie jednak ja odrzuciła.

The Voice Senior: Przed laty „dostał kosza” od Maryli Rodowicz. Po 47 latach artystka spełniła jego prośbę.

W jednym z odcinków podcastu Żurnalisty Basia Kurdej-Szatan odniosła się m.in. do zarzutów, które pojawiały się w mediach społecznościowych.

 Zawsze angażowałam się w przeróżne akcje charytatywne i jak wrzuciłam coś, to akurat dotyczyło sprzedaży kalendarza dla ośrodka preadopcyjnego w Otwocku, to oczywiście pierwsze komentarze były, że to ocieplanie wizerunku. Tylko że ja mam gdzieś ocieplanie wizerunku, bo ja nie muszę sobie ocieplać wizerunku. Nawet nie mam ochoty tego robić, bo wyjątkowo długo miałam naprawdę mocno ciepły wizerunek, który mnie często irytował. I wcale nie żałuję, że się wydarzyło, jak się wydarzyło, a ocieplanie wizerunku mam naprawdę w d*pie

powiedziała i dodała, że cały czas zmaga się z hejtem, ale stara się tym nie przejmować.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Ludzie "martwią" się, że przez występy w telewizji zaniedbam szkołę. Te komentarze są śmieszne, bo nie ma czym się martwić, ja naprawdę daję sobie radę ze szkołą. Mam dobre oceny. Kim jestem?
NAJNOWSZE