Baron chwali się zdjęciem z "osłem Antkiem". Wieniawa: "Super Kochanie!"

2019-05-15 14:36
Antek Królikowski, Baron z osłem
Autor: WBF; instagram

Baron odwiedził ostatnio schronisko dla zwierząt w Nowym Dworze Mazowieckim, gdzie asystował w dostarczeniu do ośrodka wykładzin. Te posłużą zwierzętom w ich domkach i sprawią, że ich pobyt w schronisku będzie bardziej komfortowy. Dobry uczynek zszedł jednak na dalszy plan, gdy Baron pochwalił się na Instagramie zdjęciem z "osłem Antkiem". Zdaniem internautów to kpina z Antka Królikowskiego!

Nowego chłopaka Julii Wieniawy wyraźnie bawi porównywanie go do byłego celebrytki - Antka Królikowskiego. Baron doskonale odnalazł się w roli partnera młodszej o 15 lat aktorki i coraz częściej pokazuje się z nią publicznie. I o ile fani Julii polubili jej nowego chłopaka, o tyle jego ostatni żart na temat Antka Królikowskiego uznali za wyjątkowo niesmaczny.

Baron pochwalił się bowiem na Instagramie zdjęciem z... osłem Antkiem. Fotka pochodzi z ostatniej wizyty muzyka w podwarszawskim schronisku dla zwierząt, które Baron odwiedził wraz z firmą produkującą dywany.

Selfie z osłem Antkiem 😉 Dziś odwiedziłem @schroniskowndm i razem z dobrymi ludźmi z @coniveo.wykladziny przywieźliśmy mieszkającym tam czworonogom karmę i cały bus wypchany wykładzinami, żeby zadbać o ich komfort.

- napisał na Instagramie Baron, a następnie dokładnie opisał sytuację zwierząt i pracowników schroniska.

Baron kpi z Antka Królikowskiego?

Niestety, z powodu niesmacznego żartu - o który oskarżają Barona internauci - efekty jego pracy na rzecz zwierząt wypadły bardzo blado... Myślicie, że faktycznie pisząc o "ośle Antku" chłopak Julii Wieniawy postanowił zakpić sobie z Antka Królikowskiego? Komentujący na Instagramie nie mają wątpliwości.

To jest niesmaczne!! Dwuznacznie o osle Antku. Temat adopcji spada na drugi plan przez Twój mało zabawny żart.

Wszystko pod publikę ! Osioł Antek ? Żenujące!

Nie ma to jak być bezczelnym, ,,z osłem Antkiem”. Serio jesteś w takim wieku się zachowujesz jak 12 latek bez szacunku 🤮

Ale chamsko poleciales baronie,to niesmaczne i swiadczy tylko o tobie...poczekamy,pozyjemy.Moze Antek nie dlugo zrobi sobie fotkę z Jeleniem.

Innych zwierząt nie było?Dziecinada

Stary koń z młodą łaską, i takie pierdoly w głowie, Wtydziłbys się, chłopie. Pozdrawiam.

a przepraszam, a ile Pan ma lat?

- piszą internauci pod zdjęciem Barona na Instagramie.

Znacznie bardziej entuzjastycznie do posta Barona podeszła Julia Wieniawa, która też nie powstrzymała się przed zostawieniem komentarza.

Super Kochanie! #pomagajmy ❤️

Zobaczcie zdjęcie Barona i osła! Który wypadł lepiej? ;)

NAJNOWSZE