Barbara Kurdej-Szatan świętuje roczek synka! Pokazała rodzinne zdjęcia

2021-09-20 19:50 kp
Barbara Kurdej-Szatan
Autor: WBF

Barbara Kurdej-Szatan i jej rodzina obchodzą ważne święto - pierwsze urodziny jej synka, Henia. Aktorka i jej mąż powitali chłopca na świecie dokładnie rok temu i od tamtego czasu on i córka pary nieustannie są dla nich źródłem wielkiej radości. Gwiazda nie unika pokazywania Henryka w sieci. Również z okazji jego urodzin pokazała nowe zdjęcia!

Ubiegły rok był dla gwiazd polskiego showbiznesu wyjątkowy. W ramach panującego baby boomu swoje pociechy powitały m.in. Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Lara Gessler czy Barbara Kurdej-Szatan. Ta ostatnia świętuje właśnie pierwsze urodziny chłopca. 

Jak pamiętają fani, Basia Kurdej-Szatan chętnie dzieliła się z nimi w sieci czasem swojej ciąży i przygotowaniami do powitania syna na świecie. Aktorka nie ukrywała, że rodzeństwo dla córki było wielkim marzeniem jej i jej męża - oboje więc chcieli być na jego przyjście na świat perfekcyjnie przygotowani. Panująca pandemia nie ułatwiała pozytywnego myślenia, jednak ostatecznie ich rodzina szczęśliwie się powiększyła. 

EskaROCK Live! - Happysad - Łydka

Syn Barbary Kurdej-Szatan skończył rok

Z okazji roczku Henia Barbara Kurdej-Szatan pokazała na Instagramie urocze zdjęcia rodzinki w komplecie. Na fotkach możemy zobaczyć, jak wyrósł syn pary. Przyjrzyjcie się z bliska - do kogo jest bardziej podobny?

NAJNOWSZE