Barbara Kurdej-Szatan

i

Autor: WBF

Barbara Kurdej-Szatan za kulisami TTBZ 2021! Przygotowania są trudne

2021-07-12 12:01

Gdy twórcy Twoja Twarz Brzmi Znajomo ogłosili, że jedną z gwiazd nowej edycji została Barbara Kurdej-Szatan, jej fani nie mieli wątpliwości, że utalentowana muzycznie aktorka ma wygraną w kieszeni. Kolejni uczestnicy nieco zachwiali tą pewnością, jednak Basia wciąż pozostaje wśród faworytów. Gwiazda weszła już na plan show. Zobaczcie, jak wygląda!

Jesienią stacje telewizyjne będą prześcigać się w przyciąganiu widzów nowymi edycjami ich ulubionych programów. Na antenę Telewizji Polskiej wróci m.in. The Voice of Poland, na TVN - Mam Talent, a w Polsacie zobaczymy Taniec z gwiazdami i Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Uczestnicy tego ostatniego w przeważającej większości wciąż pozostają tajemnicą. Jak dotąd poznaliśmy dwie gwiazdy TTBZ i już wiadomo, że zapowiada się ostra rywalizacja.

Do Barbary Kurdej-Szatan dołączył bowiem Robert Janowski - znany dziennikarz, piosenkarz i przede wszystkim prowadzący Jaka to melodia. Przez lata gwiazdor udowodnił, że świetnie odnajduje się w każdym gatunku muzycznym i ma niepodważalny talent wokalny. Jeśli ktoś mógłby odebrać Basi Kurdej-Szatan zwycięstwo w Twoja twarz Brzmi Znajomo, zdecydowanie mógłby to być właśnie on!

ESKA XD #026 - MANESKIN, ROLNICY, PLAŻA i PROBLEMY Z KLIMATYZACJĄ

- napisała pod nowym postem, do którego dołączyła zdjęcie z charakterystyczną maską na włosach.

Będziecie jej kibicować?

Barbara Kurdej-Szatan w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Wszyscy ci, którzy mieli już okazję wystąpić w Twoja twarz Brzmi Znajomo zgodnie podkreślają, że show to nie tylko dobra zabawa, ale i ciężka praca. Przed każdym występem uczestników czekają trudne przygotowania, które polegają nie tylko na nauce śpiewu i tańca, ale przede wszystkim kilkugodzinnej charakteryzacji. Barbara Kurdej-Szatan coś o tym wie - informacje o TTBZ miała z pierwszej ręki od męża. Rafał Szatan zajął 2. miejsce w 10. edycji programu w 2018 roku.

Teraz Basia ma już za sobą pierwszy raz w charakteryzatorni Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Swoją pierwszą metamorfozą - a raczej przygotowaniami do niej - pochwaliła się na Instagramie.

Co to będzie co to będzie! I kim to będzie? Nie wiem, ale na pewno wesoło i pracowicie będzie! I śpiewane będzie? jeśli kogoś w tym programie jeszcze nie było, to będzie w tej edycji :P baaaaardzo się cieszę :))))) w jakim wcieleniu byście mnie widzieli…? :D ciekawa jestem :D