Barbara Kurdej-Szatan

i

Autor: WBF

Barbara Kurdej-Szatan pokazała, jak ZMNIEJSZYŁY jej się piersi po karmieniu. Jest różnica!

2021-08-05 14:02

Wiele kobiet (i ich partnerów) żartuje sobie, że najlepszym skutkiem ubocznym karmienia piersią jest... większy rozmiar biustu. Panie, które karmią swoje dzieci, rzeczywiście mają mogą liczyć czasowo zdecydowanie bardziej obfity dekolt. Tym efektem cieszyła się też Barbara Kurdej-Szatan. Teraz, gdy nie karmi już Henia, z nostalgią ogląda zdjęcia sprzed kilku miesięcy.

Niecały rok temu Barbara Kurdej-Szatan urodziła swoje drugie dziecko. Henio będzie świętował swój roczek we wrześniu i nie ma wątpliwości, że miesiące po jego przyjściu na świat były czasem wielkich zmian dla jego znanych rodziców. Basia do wiosny przebywała na urlopie i skupiała się niemal wyłącznie na opiece nad synkiem.

Krótko po narodzinach chłopca Barbara Kurdej-Szatan pokazywała na Instagramie, jak karmi go piersią. Aktorka przez pewien czas nie rezygnowała z tej metody - przyszedł jednak czas, by przestawić Henia na butelkę. Okazuje się, że ta decyzja odbiła się na jej... rozmiarze piersi!

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Było karmionko, nie ma karmionka.

Barbara Kurdej-Szatan i jej mniejszy biust

Barbara Kurdej-Szatan odpoczywa z mężem na greckiej wyspie Kos. To właśnie tam aktorka znów zapozowała w swoim ulubionym jednoczęściowym stroju kąpielowym, w którym można było oglądać ją też podczas jednych z poprzednich wakacji. Tym razem jednak Basia wygląda nieco inaczej... okazuje się, że jej biust wyraźnie się zmniejszył po odstawieniu synka od piersi.

- napisała żartobliwie pod postem, w którym zestawiła fotki z tego i poprzedniego wyjazdu.

Spodziewaliście się, że różnica może być aż tak spora?