ASAP Rocky rozdawał żywność w schronisku dla bezdomnych. Z tego miejsca sam korzystał!

2020-11-27 14:00 AM
Asap Rocky
Autor: HOLLANDSE HOOGTE/East News

ASAP Rocky przy okazji tegorocznego Święta Dziękczynienia postanowił zrobić coś dla tych, którzy są w dużo gorszej sytuacji niż on sam. Jeżeli chodzi o pomoc to tym razem wybrał osoby ze schroniska dla bezdomnych. Z pewnością była to dla niego wyjątkowa chwila, bo kiedyś sam korzystał z tego miejsca…

Życie pisze różne scenariusze, wie o tym bardzo wiele osób i wie także ASAP Rocky, który przy okazji tegorocznego Święta Dziękczynienia postanowił podzielić się tym co ma z najbardziej potrzebującymi. Z racji tego, że sam był kiedyś w beznadziejnej sytuacji, doskonale wie co znaczy bieda, dlatego udał się do schroniska dla osób bezdomnych, które mieści się w Nowym Jorku i tam osobiście przekazał potrzebującym posiłki.

W środę w schronisku Regent Family Residence raper rozdał 120 pudełek jedzenia bezdomnym osobom ze swojej ulubionej restauracji.

ESKA XD EXTRA

SKĄD ASAP ROCKY ZNA NOWOJORSKIE SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH?

Z pewnością ta chwila była bardzo wyjątkowa dla rapera. Wszystko przez to, że w przeszłości, gdy ASAP Rocky był nastolatkiem razem z mamą będąc w bardzo trudnej sytuacji korzystali z pomocy tego samego schroniska! Gwiazda rapu doskonale więc wie, czym jest bieda i że każdy posiłek jest na wagę złota.

NAJNOWSZE