Artyści przeciw nienawiści: zdjęcia z koncertu. Ewa Farna w ciąży, Doda, Cleo i inni na scenie!

2019-02-28 8:51

Za nami jedno z najbardziej niezwykłych wydarzeń w polskim świecie muzycznym ostatnich lat. Ponad setka polskich artystów spotkała się w Łodzi, by razem wystąpić na koncercie przeciw nienawiści, zainicjowanym przez Dodę tuż po tragicznej śmierci Pawła Adamowicza. Najsłynniejsi polscy muzycy i influenserzy apelowali o zaprzestanie stosowania hejtu i języka nienawiści. Zobaczcie foto relację z koncertu Artyści przeciw nienawiści!

W powodzenie tego przedsięwzięcia wiele osób powątpiewało. Gdy tuż po tragicznych wydarzeniach w Gdańsku Doda z ręcznikiem na głowie zaapelowała na Insta Story do polskich artystów, by razem zorganizować przedsięwzięcie przeciwko mowie nienawiści, sama nie mogła się spodziewać, że odzew będzie tak ogromny. W kolejnych dniach zgłaszały się do niej dziesiątki polskich gwiazd, gotowych wspólnie sprzeciwić się hejtowi.

W ten sposób powstała idea koncertu Artyści przeciw nienawiści. Szybko ruszyła machina organizacji, a w końcu ustalono, że koncert przeciw nienawiści odbędzie się 27 lutego w Łodzi. Ostatecznie udało się zorganizować nie tylko koncert na ponad stu artystów, ale i panele oraz dyskusje na temat mowy nienawiści.

HOT TEMAT
Ewa Farna w ciąży - Ta o nas

Autor: youtube.com

Ewa Farna w ciąży wystąpiła w teledysku. Brzuszek jest już bardzo duży!

Sonda
Co sądzisz o inicjatywie Dody i koncercie przeciw nienawiści?

Zobacz też:

Artyści przeciw nienawiści - relacja z koncertu

Koncert przeciw nienawiści w Łodzi długo zapadnie w pamięć jego uczestników! Jednym z najpiękniejszych momentów był bez wątpienia wspólny występ wszystkich muzyków, którzy na scenie zaśpiewali razem słynny utwór Michaela Jacksona pt. We Are The World. Poza tym mogliśmy zobaczyć występy takich gwiazd polskiej sceny jak Maryla Rodowicz, Justyna Steczkowska, Bajm, Sarsa, Margaret, Golec u Orkiestra, Cleo czy Dawid Kwiatkowski. Duże emocje wzbudziło pojawienie się na scenie Ewy Farnej z ogromnym, ciążowym brzuszkiem, która zaledwie kilka dni wcześniej podzieliła się z fanami radosną wiadomością o tym, że spodziewa się dziecka. W koncert Artyści przeciw nienawiści zaangażowali się też m.in. Lanberry, Saszan, Grzegorz Hyży, Ania Karwan, Staszek Karpiel Bułecka, Mateusz Ziółko, Ola Nizio, Ewelina Lisowska, Ramona Rey, Weronika Juszczak, Aleksandra Szwed, Leszek Stanek, Halina Młynkova, Sara Chmiel, Maffashion, Julia Wieniawa, Grzegorz Skawiński, Adam Stachowiak, Marta Bijan, Kasia Nosowska, Magda Gessler, Maddox, Iwona Węgrowska, Łukasz Zagrobelny, Mela Koteluk, Adrian Kowalski, Magda Steczkowska, Patrycja Kazadi, 4Dreamers czy Filip Lato

Zobaczcie zdjęcia z koncertu Artyści przeciw nienawiści!