Ewa Farna w ciąży wystąpiła w teledysku. Brzuszek jest już bardzo duży!

2019-02-26 8:50
Ewa Farna w ciąży - Ta o nas
Autor: youtube.com

Ewa Farna zaskoczyła fanów nową piosenką "Ta o nas". Nie tylko jednak z tego względu na to, że zaśpiewała w numerze ze swoim mężem. Najbardziej ekscytującym elementem klipu jest bardzo duży, ciążowy brzuszek wokalistki! Ewa Farna w ciąży ukrywała się przed fanami przez kilka miesięcy, by teraz wrócić z tą wspaniałą wiadomością.

Ewa Farna jest w ciąży! Tą radosną informacją gwiazda podzieliła się ze swoimi fanami za sprawą nowego teledysku do piosenki Ta o nás. Wokalistka nie ukrywa, że to wyjątkowy numer i że długo zastanawiała się nad tym, czy powinna go publikować. Teraz nie ma już chyba żadnych wątpliwości - na jej profilu na Instagramie posypały się gratulacje. Ewa Farna w ciąży wygląda kwitnąco.

W piosence Ta o nás Ewa Farna i jej mąż, Marcin Chobot, śpiewają po czesku o swojej miłości. We wzruszającym teledysku widzimy historię życia ich obojga - pojawiają się migawki z dzieciństwa, pierwszych wspólnych chwil, a w końcu ślubu i... ciąży Ewy Farnej.

HOT TEMAT
Lady Gaga i Bradley Cooper

Autor: Sipa USA

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga rozbija małżeństwo Bradleya Coopera? Mel B nie ma wątpliwości

Ewa Farna w ciąży w piosence Ta o nás

Ewa Farna i Marcin Chobot wzięli ślub w 2017 roku. Czesko-polska gwiazda bardzo dba o swoją prywatność, dlatego o ceremonii poinformowała na Instagramie dopiero jakiś czas później. Również ciążę Ewa Farna utrzymała w tajemnicy przez naprawdę długi czas. W teledysku do piosenki Ta o nás Ewa Farna ma już naprawdę spore krągłości, zatem narodziny jej dziecka mogą nadejść szybciej niż ktokolwiek się spodziewa.

>> Ewa Farna wzięła ŚLUB! Kim jest mąż Ewy Farnej, Martin Chobot?

Wokalistka nie ukrywa, że długo zastanawiała się, czy piosenka Ta o nás powinna w ogóle trafić w ręce fanów. Ciąża Ewy Farnej najwyraźniej sprawiła jednak, że para postanowiła podzielić się z fanami swoim szczęściem.

Ta piosenka właściwie nigdy nie miała być ”opublikowana“.
Powstała ponad półtora roku temu jako opowieść naszej historii tylko dla uszu i oczu gości na naszym weselu. Byliśmy pewni, że jest za bardzo prywatna by ją przedstawić szerokiej publiczności, ponieważ należymy raczej do osób, którzy cenią i chronią swoja prywatność.

Niektórzy goście weselni przekonywali nas, że moi słuchacze zasługują na to by słyszeć ją właśnie dla tej szczerości i naturalności, którą w sobie niesie. I tak się długo wahaliśmy.
Potem jednak przyszedł następny impuls, który wzmocnił znaczenie tego utworu i sensowną okazję, by ujrzał on światło dzienne.

Dlatego dopełniliśmy niektóre ujęcia do teledysku i teraz jest już też w Waszych rękach.
Piosenkę napisał mój mąż, więc jest tylko po czesku, ale ponieważ nasza miłość jest polsko-czeska, przynajmniej refren jest dwujęzyczny

- napisała na Instagramie Ewa Farna.

Zobaczcie teledysk do numeru Ta o nás. Ewa Farna w ciąży wygląda świetnie, prawda?

Wyświetl ten post na Instagramie.
CZ Tato písnička vlastně nikdy neměla být představena veřejnosti. Vznikla před víc než rokem a půl jako vyprávění o nás, určené pouze pro hosty na naší svatbu. Byli jsme si jistí, že je příliš soukromá na to aby šla ven, patříme totiž spíš k těm, kteří si soukromí váží a střeží. Někteří svatebčané nás přesvědčovali o tom, že by ji lidé pro svou upřímnost a přirozenost měli mít šanci slyšet, my jsme ale dlouho váhali. Pak ale přišel další impulz, který podpořil smysl toho proč a k jaké příležitosti ji poslat do světa Trochu jsme tedy doplnili klip o aktuální záběry a ted' je už i Vaše. PL Ta piosenka właściwie nigdy nie miała być ”opublikowana“. Powstała ponad półtora roku temu jako opowieść naszej historii tylko dla uszu i oczu gości na naszym weselu. Byliśmy pewni, że jest za bardzo prywatna by ją przedstawić szerokiej publiczności, ponieważ należymy raczej do osób, którzy cenią i chronią swoja prywatność. Niektórzy goście weselni przekonywali nas, że moi słuchacze zasługują na to by słyszeć ją właśnie dla tej szczerości i naturalności, którą w sobie niesie. I tak się długo wahaliśmy. Potem jednak przyszedł następny impuls, który wzmocnił znaczenie tego utworu i sensowną okazję, by ujrzał on światło dzienne. Dlatego dopełniliśmy niektóre ujęcia do teledysku i teraz jest już też w Waszych rękach. Piosenkę napisał mój mąż, więc jest tylko po czesku, ale ponieważ nasza miłość jest polsko-czeska, przynajmniej refren jest dwujęzyczny. #ewafarna #newsong #ceskapisnicka #neconovehoapritomstareho #oldnew #taonas Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

Zobacz też:

NAJNOWSZE