Arnold Schwarzenegger atakuje antyszczepionkowców! „Wpadasz w dziurę dezinformacji”

2021-01-22 13:00 AM
Arnold Schwarzenegger
Autor: DECA/Backgrid/East News

Najpierw pandemia koronawirusa podzieliła społeczność na tych, którzy w nią wierzą lub nie. Później gdy pojawiły się szczepionki jedni twierdzili, że tylko ona pomoże uporać się z kryzysem zdrowotnym, a inni wręcz przeciwnie widzieli w niej samo zło. Coraz więcej gwiazd publicznie pokazuje zabieg szczepienia tym samym zachęcając innych do zrobienia tego samego. Arnold Schwarzenegger nie tylko zachęca ale także atakuje antyszczepionkowców. Póki co, Terminator robi to bardzo grzecznie…

Covid-19 szaleje na świecie od roku. Wirus nie oszczędza nikogo i zbiera śmiertelne żniwo także wśród gwiazd. By jak najszybciej uporać się z chorobą opracowana została szczepionka, która podobnie jak sama pandemia podzieliła społeczeństwo.

By jak największa liczba osób poddała się szczepieniu, gwiazdy, które już z niej skorzystały w mediach społecznościowych zachęcają fanów i nie tylko do tego samego. I tak jedni biorą z nich przykład a inni podejmują radykalne kroki, które prowadzą nawet do tego, że odwracają się od swoich idoli.

ESKA XD #014

W Los Angeles ruszyły zapisy na szczepienia dla osób powyżej 65 roku życia. Arnold Schwarzenegger nie próżnuje i chwilę po rejestracji ustawił się w kolejce do szczepienia. 73-latek grzecznie czekał na swoją kolej w samochodzie, o czym poinformował na Twitterze. Jednocześnie zachęcił fanów by zrobili to samo.

ARNOLD SCHWARZENEGGER APELUJE DO ANTYSZCZEPIONKOWCÓW

Teraz Terminator kolejny raz odzywa się do fanów, tym razem apeluje do antyszczepionkowców. W mocnych ale grzecznych słowach Arnold pisze co myśli na temat osób, które nie wierzą w moc szczepionki.

Zawsze mówię, że powinieneś znać swoje mocne strony i słuchać ekspertów. Jeśli chcesz nauczyć się budować bicepsy, posłuchaj mnie, ponieważ spędziłem całe życie ucząc się, jak osiągnąć ideał i zostałem nazwany największym kulturystą wszechczasów.

Dr Fauci i wszyscy wirusolodzy, epidemiolodzy i lekarze przez całe życie badali choroby i szczepionki, więc ich słucham i zachęcam, abyście robili to samo. Ogólnie rzecz biorąc myślę, że jeśli krąg zaufanych ludzi staje się coraz mniejszy, a ty jesteś coraz bardziej odizolowany, to powinien być to znak ostrzegawczy, że wpadasz w dziurę dezinformacji. Potrzeba siły, by przyznać, że nie wiesz wszystkiego”. Słabość to myślenie, że nie potrzebujesz porady eksperta, a jedynie słuchanie źródeł, które mówią to, w co chcesz wierzyć.

 – mówił Schwarzenegger.

To nie pierwszy raz, kiedy Terminator pozwala sobie publicznie krytykować innych. Wcześniej atakował tych, którzy nie chcieli zakładać maseczek ochronnych. Arnold bez ogródek nazwał ich kompletnymi idiotami!

NAJNOWSZE