Nick Jonas trafił do szpitala! Karetka zabrała go z planu programu telewizyjnego

2021-05-17 13:00 AM
Priyanka Chopra i Nick Jonas
Autor: Jen Lowery / SplashNews.com/East News

Nick Jonas trafił do szpitala. Taka informacja pojawiła się w mediach i od razu zmroziła krew w żyłach fanów gwiazdy. Co dokładnie się stało i w jakich okolicznościach Nick trafił do medycznej placówki?

Nick Jonas należy do tych osób, które bardzo dbają o swoje zdrowie. Nie jest tajemnicą, że Jonas zmaga się z cukrzycą typu 1. To właśnie dlatego w czasie pandemii bardzo uważa na siebie i jak tylko może stara się chronić siebie przed ewentualnym zarażeniem się Covid-19.

Wczoraj zagraniczne media obiegła informacja, że Nick Jonas trafił do szpitala. Cała sytuacja miała miejsce na planie programu telewizyjnego, który kręcił Nick Jonas. Jak podają źródła piosenkarz i aktor miał odnieść kontuzję na planie i z tego powodu trafić do szpitala. Do medycznej placówki, Nick w sobotę udał się karetką.

Tabloidy jednak uspakajają. Jeśli wierzyć w zapewnienia zagranicznych mediów, nic poważnego Nickowi się nie stało. Podobno jest to niewielka kontuzja. Póki co, media nie dotarły jeszcze do szczegółowych informacji na temat jego stanu zdrowia.

Nick podobno szybko wyszedł ze szpitala i już w tym tygodniu ponownie wznowi pracę na planie programu.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty
NAJNOWSZE