Ariana Grande

i

Autor: DIGGZY / SplashNews.com/East News

Ariana Grande to szczęściara! Dalton Gomez sam zaprojektował jej pierścionek zaręczynowy

2020-12-23 21:03

Kilka dni temu Ariana Grande pochwaliła się fanom pierścionkiem zaręczynowym. Teraz dowiadujemy się, że Dalton Gomez bardzo się zaangażował w oświadczyny. Narzeczony Ariany Grande zaprojektował pierścionek i aktywnie uczestniczył w jego powstawaniu!

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Ariana Grande się zaręczyła. Gwiazda podzieliła się z fanami tą radosną wiadomością na instagramie. Oczywiście Ariana Grande nie zapomniała, by pochwalić się pierścionkiem. Tutaj narzeczony Ariany Grande zasłużył na brawa. Dalton Gomez bardzo się postarał!

Nie chodzi tylko o umieszczenie w pierścionku pamiątki po dziadku! Ariana Grande dostała pierścionek zaręczynowy, który Dalton Gomez zaprojektował!

Makijaż sylwestrowy | ESKA XD - simplybypatty #12

Pierścionek zaręczynowy Ariany Grande

Narzeczony Ariany Grande bardzo się postarał. Dalton Gomez kupił pierścionek zaręczynowy na zamówienie. Jubiler, który go wykonywał - Jack Solow opowiedział o procesie powstawania w wywiadzie dla portalu E! News.

Jack Solow zdradził, że pierścionek zaręczynowy Ariany Grande został zamówiony pięć do sześciu tygodni, zanim Dalton Gomez się oświadczył, ponieważ „znalezienie tego wyjątkowego, specjalnego diamentu zajęło trochę czasu".

Mówił Jack Solow.

Perła ma dla Ariany Grande szczególne znaczenie, a Dalton Gomez o tym wiedział. Również ułożenie diamentu nie było przypadkowe.

Dodał jubiler.

Dalton Gomez zadzwonił do niego, by przekazać, że jest wdzięczny, a Ariana Grande "bardzo podekscytowana i szczęśliwa".

Dalton był zaangażowany na każdym etapie procesu za pośrednictwem FaceTime i Zoom, choć był na zachodnim wybrzeżu, a ja byłem tutaj, w moim biurze w Nowym Jorku. Był bardzo, bardzo konkretny, jeśli chodzi o to, czego chciał. Miał bardzo silne przeczucia co do tego, jak chciał, żeby to wyglądało, w nowoczesny sposób. To był jego pomysł, aby zrobić diament pod kątem i powiedział mi, że musimy dodać perłę.

Jego projekt był taki, że owal z dłuższym bokiem ładnie współgrał z ustawieniem kamienia na ukos i dodaniem perły umieszczonej na boku. Dalton naprawdę jest bardzo zorientowany na projekt. Jest bardzo zorientowany na estetykę. Wszystkie elementy i szczegóły są jego wkładem.

Ile lat mają te gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Agnieszka Dygant?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE