Ariana Grande i jej brat Frankie

i

Autor: Splash News/EAST NEWS

Ariana Grande zaręczona. Mama i brat artystki witają Daltona Gomeza w rodzinie!

2020-12-21 6:38

Ariana Grande zaręczyła się ze swoim chłopakiem Daltonem Gomezem. Gwiazda pochwaliła się w sieci pierścionkiem zaręczynowym, a pod postem posypały się gratulacje. Zaręczyn z Daltonem Gomezem pogratulowali artystce także jej najbliżsi. Mama i brat piosenkarki przywitali Daltona Gomeza w rodzinie.

Niedzielna informacja o zaręczynach Ariany Grande to jedna z najbardziej pozytywnych wiadomości, jaka dotarła do fanów od bardzo dawna. 20 grudnia artystka pochwaliła się przepięknym pierścionkiem zaręczynowym i wraz ze swoim chłopakiem oficjalnie ogłosiła, że planuje zostać "Panią Dalton".

Jak już donosiliśmy na Hotplota.pl tuż po ogłoszeniu zaręczyn, Ariana Grande i Dalton Gomez odebrali na Instagramie mnóstwo gratulacji - nie tylko od fanów, ale też od wielu koleżanek i kolegów z branży muzycznej. Zaręczyn powinszowali im m.in. Justin Bieber i Scooter Braun. 

Oczywiście nie mogło też zabraknąć gratulacji od najważniejszych osób w życiu Ariany: jej mamy Joan oraz ukochanego brata Frankiego.

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 18.12.2020

Mama i brat Ariany witają Daltona w rodzinie

Joan Grande, pochodząca z Brooklynu bizneswoman, a prywatnie matka jednej z najpopularniejszych wokalistek świata, pogratulowała córce zaręczyn z ukochanym. Mama Ariany Grande opublikowała tweet, w którym przywitała narzeczonego córki w gronie rodziny. 

Jestem bardzo podekscytowana, że mogę powitać Daltona Gomeza w naszej rodzinie. Ariana, bardzo kocham Ciebie i Daltona!!!! Żyjcie długo i szczęśliwie YAY! xoxoxo

- napisała Joan Grande na Twitterze.

Życzenia i gratulacje złożył także brat Ariany, Frankie Grande.

- napisał na Twitterze Frankie.

Jestem taki szczęśliwy z powodu mojej siostry i podekscytowany, że mogę (oficjalnie) powitać Daltona w rodzinie! YAY! To dopiero początek długiego życia pełnego uśmiechu & miłości. Ugh. Kocham was Ariana & Dalton! SZCZĘŚCIA Z OKAZJI ZARĘCZYN! ?????

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE