Ariana Grande wypuściła płytę! Thank U, next zadedykowała Mac Millerowi? Zobaczcie teksty

2019-02-08 8:47
7 RINGS Ariany Grande nawiązuje do piosenki sprzed lat. Podobieństwo jest uderzające!
Autor: fot./screen/youtube.com/Ariana Grande` Ariana Grande - 7 rings

Ariana Grande wydała nową płytę. Na album Thank U, next czekali wszyscy fani artystki. Płyta Thank U, next była zapowiedziana singlami: Thank U, next, Imagine oraz 7 Rings. Piąty studyjny album Ariany Grande to bardzo osobista płyta. W życiu artystki dużo się wydarzyło w ciągu ostatnich miesięcy. Tajnym bohaterem płyty Thank U, next jest ex chłopak Ariany Grande, Mac Miller.

Nowa płyta Ariany Grande Thank U, next wyszła 8 lutego. To piąty album studyjny wokalistki. Thank U, next zapowiadały trzy single: Thank U, next, Imagine oraz 7 Rings.

To właśnie one dały fanom do myślenia. Wszyscy wiedzieli, że Thank U, next będzie bardzo osobistą płytą. Ariana Grande pracowała nad Thank U, next od października do grudnia 2018 r. To był dla artystki bardzo ciężki okres, delikatnie mówiąc.

>> Ariana Grande w "Break Up with Your Girlfriend, I'm Bored" śpiewa o... Big Seanie?

I faktycznie, na Thank U, next Ariana Grande dużo zdradza ze swojego życia prywatnego. Piosenkarka opowiada o swoim życiu miłosnym, a także o zmarłym chłopaku, Mac Millerze.

Ariana Grande Thank U, next zadedykowała Mac Millerowi?


Takie wrażenie możemy odnieść już po spojrzeniu na listę piosenek. Dobrze znany nam już kawałek Imagine to świetny przykład. Mac Miller miał przecież tatuaż z takim samym napisem. Poza tym na końcu piosenki Ariany Grande pojawiają się gwiazdki, bardzo podobne do tych, które słyszymy w kawałku Mac Millera The Way.

To dopiero początek odniesień do Mac Millera na Thank U, next. Ariana Grande poświęciła byłemu chłopakowi linijkę w Bloodline.

Nie patrzę na moją prawdziwą miłość, ten statek już odpłynął.

Na uwagę zasługuje też kawałek Ghostin. Tam Ariana Grande śpiewa nie tylko o Mac Millerze, ale także o Pete Davidsonie.

Wiem, że łamie ci serce, kiedy znów płaczę po nim

Czy to pęka serce Pete Davidsona, gdy Ariana Grande opłakuje Mac Millera. To niemal pewne! Na twitterze Ariana Grande napisała, że Ghostin to piosenka o uczuciach, gdy jesteś w związku z jedną osobą, ale kochasz inną...

>> Ariana Grande mogła usunąć swój tatuaż z błędem i zgarnąć 1,5 mln dolarów. ODMÓWIŁA!

To niemal pewne, że Thank U, next Ariany Grande to swojego rodzaju terapia. Dzięki muzyce artystka przepracowała ogromną stratę, jaką była dla niej śmierć Mac Millera. Czy teraz uda się jej ruszyć dalej?

NAJNOWSZE