Ariana Grande mogła usunąć swój tatuaż z błędem i zgarnąć 1,5 mln dolarów. ODMÓWIŁA!

2019-02-04 11:41
Ariana Grande
Autor: instagram.com / Ariana Grande, East News

Ariana Grande uniosła się honorem i prawdopodobnie do końca życia będzie nosić na dłoni tatuaż z błędem. O ile oczywiście nie będzie próbować znów go poprawiać... Tymczasem pewna firma proponowała, że usunie jej feralny tatuaż, a w dodatku zapłaci jej za to 1,5 mln dolarów! Dlaczego Ari nie przyjęła oferty?

Wpadki gwiazd zawsze śmieszą fanów, a te z tatuażami chyba najbardziej. Nic dziwnego - tatuaże bardzo trudno poprawić, a jeszcze trudniej usunąć.

Jedną z takich wpadek zaliczyła ostatnio Ariana Grande.

Na początku, pisząc na Hotplota.pl o jej tatuażu z błędem, staraliśmy się za bardzo nie nabijać, bo w sumie to dosyć przykra sprawa.

Przypomnijmy - Ariana chciała wytatuować sobie tytuł swojej piosenki "7 rings" po japońsku. Być może zawiódł translator Google, bo wyszło z tego coś w stylu "mały grill węglowy".

>> Ale fail! Ariana Grande ma tatuaż z błędem! Japoński napis wcale nie znaczy "7 Rings"

Później okazało się, że Ari próbowała poprawić swój tatuaż. I jest jeszcze gorzej... Teraz japoński napis na jej dłoni można przetłumaczyć jako "paluszek do grilla ♡".

Najgorzej, prawda?

Ktoś jednak wyciągnął do Ariany Grande pomocną dłoń... Tyle, że piosenkarka zrezygnowała z oferty!

FIRMA CHCIAŁA USUNĄĆ TATUAŻ ARIANY GRANDE I ZAPŁACIĆ JEJ 1,5 MLN DOLARÓW

Pewna amerykańska firma zaoferowała, że za darmo usunie z dłoni Ariany Grande japoński tatuaż z błędem. Zabieg miałby być zupełnie bezbolesny, bo wykonany przy użyciu lasera.

Mało tego! Firma zaproponowała, że nie dość, że usunie tatuaż Ariany za darmo, to jeszcze ZAPŁACI jej 1,5 miliona dolarów, bo sprawa byłaby dla niej świetną reklamą.

Byłaby, ale nie będzie, bo Ariana Grande ODRZUCIŁA PROPOZYCJĘ!

Może po prostu Ariana Grande zdążyła już pokochać swój japoński tatuaż? Ewentualnie uniosła się honorem.

A może po prostu lubi grillować? :p

A wy co zrobilibyście na miejscu Ariany Grande z tak skopanym tatuażem?

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE