Blake Shelton

i

Autor: AP/Associated Press/East News

Ariana Grande wygryzie Blake’a Sheltona? Muzyk wysłał jej prywatną wiadomość. Co napisał?

2021-09-27 16:22

Ariana Grande zaskoczyła wszystkich i objęła fotel jurora w programie The Voice. Udział piosenkarki w show to strzał w dziesiątkę. Zachwyceni są nią nie tylko producenci formatu, ale także widzowie. A co o niej sądzi kolega z planu, Blake Shelton? Przeczytajcie.

Pojawienie się Ariany Grande w programie The Voice wywołało prawdziwe zamieszanie. Zarówno producenci, jak i widzowie są pewni, że była to bardzo dobra decyzja. A co na to jeden z jej kolegów z planu? Blake Shelton jest chyba nieco innego zdania. A może po prostu się zgrywa?

Ariana Grande pojawiła się jako jurorka w programie The Voice, gdzie zastąpiła Nicka Jonasa. Wygląda na to, że o swój los w programie również zaczął niepokoić się Blake Shelton, który drży, czy przypadkiem nie spotka go to samo, co Nicka…

Ariana Grande w social mediach udostępniła wiadomość, jaką dostała od wokalisty country.

Wielkie dzięki Ari… Wielkie dzięki… 

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 24.09.2021

– pisał Shelton.

Co ciekawe piosenkarka na słowa Sheltona zareagowała wirtualnym sercem.

Nie obawiajcie się więc starć ze strony Blake’a i Ariany. Wiele wskazuje na to, że są to przyjacielskie zaczepki. A jak wiadomo, Blake Shelton słynie z dużego poczucia humoru.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE