Anna Wendzikowska otwarcie o relacji z rodzicami. „Nie jesteśmy w kontakcie”

2021-09-27 8:01 AM
Anna Wendzikowska
Autor: WBF

Anna Wedzikowska za pomocą Instagrama pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Ostatnio utworzyła możliwość zadawania pytań na platformie. Nie zabrakło osobistych odpowiedzi...

Na Instagramie Anny Wendzikowskiej niedawno pojawiła się możliwość zadawania pytań. Oznacza to, że w popularnym już Q&A, internauci mogą zadawać pytania, a osoba, do której należy profil odpowiada na wybrane z nich.

Wendzikowska nie ma jednak nic do ukrycia i otwiera się na najbardziej trudne tematy. Jeden z internautów zapytał, czy rodzice pomagają jej przy dzieciach. Odpowiedź aktorki wprawiła w osłupienie wielu fanów.

Czy Rodzice pomagają Pani w opiece nad dziewczynkami?

– brzmiało pytanie.

Nie pomagają. Nie jesteśmy w kontakcie

– odpowiedziała.

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Która członkini rodziny królewskiej urodziła dziecko?

Również podczas zadawanych pytań, dziennikarka opowiedziała o relacji ze swoją rodziną. Na Instagramie przyznała, że jej rodzice mieli względem niej wysokie wymagania.

Słabo to wspominam, ponieważ musiałam uczyć się mnóstwa bezsensowych rzeczy, zamiast rozwijać się w tym, co było moje. Tylko dlatego, że oczekiwano ode mnie, że z każdego przedmiotu będę miała szóstkę. Koszmar. Mam szczęście mieć pamięć słuchową, więc dużo korzystałam z lekcji, a później z wykładów. Dzięki temu też łatwo mi przyszła nauka języków.

- pisała w odpowiedzi na pytanie, „Jakie miała skuteczne sposoby na naukę?”.

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Zobacz też: 

NAJNOWSZE