Ariana Grande wraca przed kamerę! Zagra w filmowym musicalu Wicked

2021-11-05 20:30 es

Ariana Grande to dziś przede wszystkim wokalistka. Jednak jej prawdziwi fani pamiętają, gdzie zaczynała karierę. Wielką popularność przyniosła jej rola w serialu Victoria znaczy zwycięstwo. Teraz gwiazda wraca do korzeni. Właśnie dowiedzieliśmy się, że Ariana Grande zagra w filmowej adaptacji musicalu Wicked.

Ariana Grande to dziś jedna z najpopularniejszych wokalistek świata. Jej kolejne albumy wzbudzają ogromne zainteresowanie i okazują się komercyjnymi hitami. Ale trzeba pamiętać, że pierwsze kroki w show-biznesie gwiazda stawiała wcale nie w studiu nagraniowym, ale na planie. Zdobyła przecież sławę dzięki roli Cat Valentine w dwóch produkcjach stacji Nickelodeon - Victoria znaczy zwycięstwo oraz jej kontynuacji, Sam i Cat.

Później Ariana Grande zajęła się muzyką. Teraz wróciła przed kamery, bo zasiada w fotelu trenerki amerykańskiej edycji The Voice.

Niedługo sprawdzi się w nowej roli... Ariana Grande zagra w filmie!

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Ariana Grande zagra w filmie

Wokalistka wróci do swoich aktorskich korzeni. Została obsadzona w nadchodzącej adaptacji broadwayowskiego musicalu Wicked, który Universal przeniesie na ekrany.

Wicked to historia luźno oparta na powieści Wicked: Życie i czasy Złej Czarownicy z Zachodu Gregory'ego Maguire.To opowieść z perspektywy wiedźm z krainy Oz. Ariana Grande wcieli się w czarującą Glindę, Dobrą Czarownicę, a aktorka Cynthia Erivo zmierzy się z rolą niezrozumianej Złej Czarownicy z Zachodu, Elphaby.

Dzięki Bogu.

Napisała Ariana Grande na Instagramie.

Opublikowała też zrzuty ekranu rozmowy online z Cynthią Erivo i reżyserem filmu Jonem M. Chu.

Ariana Grande - jak dobrze ją znasz?

Pytanie 1 z 9
W żyłach Ariany Grande płynie krew:
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE