Ariana Grande i Dalton Gomez w kinie

i

Autor: Rex Features/East News

Ariana Grande zabrała męża do kina. W roli przyzwoitki... The Weeknd!

2021-09-02 17:50

Od ślubu Ariany Grande z Daltonem Gomezem minęły już ponad 3 miesiące, ale w sieci wciąż trudno o wspólne fotki świeżo upieczonych małżonków. Gwiazda chroni prywatność męża i paparazzim rzadko udaje się sfotografować parę na ulicy. Tym razem jednak Ari i Dalton dali się uwiecznić na zdjęciach, a wraz z nimi... The Weeknd! Cała trójka wybrała się wspólnie do kina. Zobaczcie fotki!

Ariana Grande, jej mąż Dalton Gomez i towarzyszący parze kanadyjski piosenkarz The Weeknd zostali uwiecznieni przed wejściem do jednego z kin w Los Angeles. Cała trójka robiła wszystko, żeby nie być zauważona, ale paparazzi byli tym razem czujni.

Jak donoszą media, Ariana, Dalton i Abel wybrali się do kina w Culver City na horror "Candyman". Wiedzieliście, że Ari jest fanką kina grozy? :)

Fotki ze wspólnego wypadu dwójki artystów i męża Ariany znajdziecie nieco niżej.

Wielka miłość z dala od prasy

Ariana Grande i Dalton Gomez poznali się w styczniu 2020 roku, czyli na początku pandemii. O związku piosenkarki z agentem nieruchomości plotkowało się od pewnego czasu, ale chłopak Ari pojawił oficjalnie u jej boku dopiero przy okazji kręcenia wideo do kawałka "Stuck With U".

20 grudnia 2020 roku Ariana Grande ogłosiła, że Dalton Gomez poprosił ją o rękę. 15 maja 2021 roku para wzięła ślub. Uroczystość odbyła się w tajemnicy przed fanami i mediami. Para pobrała się w domu gwiazdy w Montecito. Zdjęcia ze ślubu Ariany Grande i Daltona Gomeza to post z rekordem Instagrama.

Eska Summer City Śląsk: Galeria Katowicka 27.08
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE