Ariana Grande i Dalton Gomez są "w siódmym niebie". Tym ujął ją nowy ukochany!

2020-10-31 21:06 kp
Ariana Grande
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

W swoim nowym związku Ariana Grande postanowiła pójść w ślady wielu koleżanek z branży i zachować go przede wszystkim dla siebie. Ariana Grande i Dalton Gomez nie pojawiają się publicznie, a gwiazda swoje uczucie wyraża w tekstach i teledyskach swoich piosenek. Jak tak naprawdę wygląda jej związek? Nie zaskoczymy Was - jest idealnie!

Po rozstaniu z Pete Davidsonem Ariana Grande przez długi czas nie miała ochoty na związki. Wprawdzie gwiazda spotykała się z kimś od czasu do czasu, jednak nie przeradzało się to w poważną relację. Ari zmieniła zdanie, gdy poznała Daltona Gomeza - specjalistę od luksusowych nieruchomości.

Ariana Grande i Dalton Gomez spotykają się już od niemal roku. Wokalistka unika jak ognia jakichkolwiek deklaracji na temat ukochanego, a robi wyjątki jedynie w swojej twórczości - na ostatniej płycie Positions poświęciła mu wiele tekstów. Warto przypomnieć, że Dalton dotąd pojawił się gościnnie w dwóch klipach: Stuck With U, który Ariana Grande nagrała z Justinem Bieberem i Rain on me w duecie z Lady Gagą.

Szczęśliwi Ariana Grande i Dalton Gomez

W budowaniu szczęśliwego związku Arianie Grande i Daltonowi Gomezowi bardzo pomogła... pandemia. Para otrzymała gratis czas, o jakim nie mogła marzyć - miesiące spędzone w domu. I okazuje się, że właśnie takie "zwyczajne" życie najbardziej ujmuje wokalistkę.

Ariana nadal jest szaleńczo zakochana w Daltonie i jest w siódmym niebie. To bardzo zdrowy związek. Uwielbiają być „normalni”, a Ari uwielbia to, że on jest bardzo przyziemny. On daje jej balans w tej szalonej branży, w której się znajduje. Spędzają dużo czasu w jej domu. Jest zakochana i zdecydowanie chciała to wyrazić na nowym albumie. Chciała, żeby był bardzo zalotny i nieco seksualny. Jest naprawdę w świetnym miejscu i ma się dobrze.

- zdradza znajomy Ari w rozmowie z E! News.

Życzymy szczęścia!

Wyświetl ten post na Instagramie.
hello love u Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)
NAJNOWSZE