Ariana Grande w BARDZO niegrzecznej piosence! Co oznacza 34+35?

2020-10-30 13:23 kp
Ariana Grande
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Gdy w mediach pojawiły się informacje,że Ariana Grande na nowej płycie będzie śpiewać o swoim związku z Daltonem Gomezem, w sieci zrobiło się naprawdę gorąco. Gwiazda i jej ukochany dotąd bardzo niechętnie ujawniają na co dzień swoje życie prywatne. Zupełnie inaczej jest z muzyką Ari, gdzie bywa naprawdę HOT!

Wiele wskazuje na to, że piosenka 34+35 z nowej płyty Ariany Grande będzie kolejnym singlem promującym krążek Positions. Gwiazda zdążyła już zamieścić na Youtube tekstowy teledysk do numeru, którym wywołała sporo zamieszania! Wygląda na to, że 34+35 to najbardziej niegrzeczna piosenka z całego albumu.

34+35 to piosenka zdecydowanie poświęcona Daltonowi Gomezowi. Warto przypomnieć, że para zaczęła się spotykać w tym roku i długo ukrywała przed światem swoją relację. Ariana "pokazała" ukochanego światu dopiero w klipie do piosenki Stuck With U, którą nagrała z Justinem Bieberem. Później Gomez pokazał się jeszcze raz - w teledysku Ari i Lady Gagi do piosenki Rain On Me.

Tym razem jest jednak znacznie bardziej pikantnie niż w Stuck With U. Co oznacza tytuł 34+35?

Ariana Grande w 34+35. O co chodzi z tytułem?

Widząc na trackliście nowej płyty Ariany Grande tytuł 34+35 wielu fanów zastanawiało się, co oznacza tajemniczy tytuł. Teraz, gdy piosenka z tekstowym teledyskiem się ukazały, nie ma już wątpliwości. Ari śpiewa o bardzo intymnych sprawach jej i jej faceta!

Możesz pomyśleć, że zwariowałamSposób, w jaki pragnęłamJeśli powiem to całkiem jasnoDaj mi tylko dzieci

- śpiewa gwiazda.

Możesz nie spać całą nocP*** mnie do rana34 35Możesz nie spać całą nocP*** mnie do rana34 35

- słyszymy w refrenie.

ESKA XD #008

Dla niewtajemniczonych, to jedna z pozycji seksualnych :)

Nadal niezrozumiałe? Ariana Grande wyjaśniła więc wszystko na samym końcu:

To znaczy, że chcę z Tobą 69

- słyszymy.

Reakcje fanów? Bezcenne!

NAJNOWSZE