Arek Zgorzelski nie będzie już w Królowych życia?

2022-01-13 11:27 RD
Arek z Królowych życia
Autor: Instagram / Królowe życia Arek z Królowych życia

W mediach pojawia się coraz więcej informacji dotyczących jednego z uczestników programu Królowe życia, Arkadiusza Zgorzelskiego. Mówi się, że produkcja postanowiła “zdjąć go” z show. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Królowe życia to jeden z najpopularniejszych programów telewizji TTV. Jego bohaterowie pokazują swoje codzienne, “królewskie” życie. Największą gwiazdą formatu jest oczywiście Dagmara Kaźmierska, którą uwielbiają setki tysięcy osób.  

Od jakiegoś czasu w show można zobaczyć także Arka Zgorzelskiego, który w mediach społecznościowych posługuje się pseudonimem “Megakot”. Arek jest bardzo charakterystyczny. 

Zacznijmy od wyglądu. Bardzo lubi on kolorowe, momentami pstrokate ubrania. Nie zginie chłopak w tłumie. Mega charakterystyczna jest również jego fryzura. Wiele osób komentowała jego “grzybka” twierdząc, że fryzjer robi tę fryzurę odcinając ją od garnka. 

Szczeciński deweloper mówił również przed kamerą o zamiłowaniu do szybkich i luksusowych samochodów oraz młodych kobiet. 

Arek sam w jednym z wywiadów przyznał, że aż cztery jego byłe partnerki straciły życie w podejrzanych okolicznościach. 

Głos w sprawie zabrał społecznik, Jan Śpiewak, który w mediach społecznościowych skrytykował udział Megakota w show Królowe życia. 

W popularnych nagraniach na YouTube chwali się tym, że nazwał świnię imieniem po byłej dziewczynie, która popełniła samobójstwo. Tych dziewczyn, które umierały tragicznie w młodym wieku po związkach z nim było aż cztery. Z tego co udało nam się ustalić wszystkie przed śmiercią miały poważny problem z narkotykami. Jak sam Mega Kot przyznał policja sama podejrzewała go o zabójstwo jednej z nich

pisze społecznik. Cały jego post poniżej: 

Telewizja TVN, do której należy TTV oficjalnie nie komentuje całej sytuacji. Z nieoficjalnych informacji dziennikarzy kilku serwisów internetowych wynika jednak, że produkcja show postanowiła usunąć Megakota z “Królowych”. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Po karierze telewizyjnej zająłem się rolnictwem. Mam za sobą najgorszy moment tej kariery... Zostałem zaatakowany przez krowę, w błocie, podczas burzy, ze zmiażdżonymi jądrami... Kim jestem?
NAJNOWSZE