Adele i Simon Konecki są już prawie po rozwodzie! W końcu doszli do porozumienia

2021-01-22 15:00 AM
Adele i Simon Konecki
Autor: PA Wire/Press Association Images/EAST NEWS

Adele w 2019 roku ogłosiła, że rozwodzi się ze swoim mężem Simonem Koneckim. Zanim jednak para doszła do porozumienia, minęły dwa lata. Teraz jak podają zagraniczne serwisy dzieli ich już tylko krok od oficjalnego rozstania.

Adele i Simon Konecki niegdyś uchodzili za wzorowe małżeństwo. Świat więc przeżył mocny szok, gdy w 2019 roku media zaczęły ogłaszać ich rozstanie. Oboje powoływali się na nie do pogodzenia różnice. Pięć miesięcy po ogłoszeniu rozstania, Adele udała się do sądu złożyć rozwodowy wniosek. Oboje podpisali jednak umowę poufności więc szczegóły rozpraw utrzymywane były w wielkiej tajemnicy.

Adele i Simon Konecki przez dwa lata żyli w separacji, próbując w jakikolwiek sposób się dogadać. Niestety szło im to bardzo trudno, do tego stopnia, że chcieli nawet poprosić o pomoc mediatora. Na szczęście nie był on potrzebny, bo para zdołała jakoś sama się dogadać. Teraz tabloidy zza oceanu są niemal pewne: Adele dzieli już tylko jeden podpis od oficjalnego rozstania z mężem!

ESKA XD #014

Chodzi o podpis sędziego, który przypieczętuje rozwód tej dwójki. A jak para dogadała się między sobą jeśli chodzi o majątek i opiekę nad 8-letnim synem Angelo Adkinsem? Oboje wyrazili chęć wspólnego wychowywania synka. Angelo będzie miał kontakt z obojgiem rodziców, nie jest jednak jasne z kim zamieszka. A co do majątku, to ze względu na podpisaną umowę poufności, niewiele na ten temat wiadomo. Być może wkrótce pojawi się więcej informacji.

Adele i Simon związani byli ze sobą od 2011 roku, ślub wzięli w 2016 roku, jednak po 3 latach ogłosili rozstanie.

NAJNOWSZE