Anwar Hadid z NOWĄ dziewczyną! Dua Lipa to już ostatecznie historia?

2022-01-17 11:46 mm
Anwar Hadid
Autor: Backgrid/East News

Grudniowe rozstanie Anwara Hadid z Dua Lipą zaskoczyło fanów, ale po kilku tygodniach pojawiły się plotki, że związek nie jest jeszcze ostatecznie spisany na straty. Anwar i Dua Lipa mieli dać sobie jeszcze jedną szansę... tymczasem brat słynnych modelek widziany był w towarzystwie atrakcyjnej nieznajomej. Czy to znak, że jego związek z piosenkarką ostatecznie przeszedł do historii?

Związek Dua Lipy i Anwara Hadid trwał tylko dwa lata, ale przez wielu fanów uważany był za bardzo udaną relację z przyszłością. Niestety w grudniu 2021 roku okazało się, że prawdopodobnie nie wytrzymał próby czasu - media społecznościowe obiegła plotka, że brat Belli i Gigi Hadid rozstał się z brytyjską piosenkarką.

Na początku stycznia w mediach pojawiła się informacja, że Dua Lipa i Anwar Hadid postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę na uratowanie związku. Wielu fanów ucieszyło się z tej wiadomości, ale... niestety nie na długo! Oto w sieci pojawiły się plotki, że Anwar spotyka się już z nową dziewczyną. 22-latek widziany był w jednym z klubów w towarzystwie atrakcyjnej nieznajomej.

Anwar Hadid ma nową dziewczynę?

Wygląda na to, że Anwar nie zamierza zbyt długo trwać w żałobie po związku z Dua Lipą. Jak donoszą amerykańskie media, brat Gigi i Belli Hadid bawił się w towarzystwie nieznanej szerzej dziewczyny w klubie The Nice Guy w Los Angeles. Zdjęcia pary pojawiły się w niektórych serwisach plotkarskich.

Dua Lipa i Anwar Hadid poznali się w 2019 roku. Pierwszy raz para widziana była razem na jednym z festiwalu muzycznych. Krótko potem było już jasne, że Anwar i Dua tworzą związek - sprawa wyjaśniła się, kiedy oboje pojawili się razem na czerwonym dywanie gali American Music Awards.

Dua Lipa jest o 4 lata starsza od brata słynnych modelek.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 14.01.2022
NAJNOWSZE