Zayn Malik wrócił na Instagram. Ale wyhodował brodę!

2022-01-15 15:55 es
Zayn Malik
Autor: Jackson Lee / SplashNews.com/East News

Zayn Malik ostatnio jest w trudnym momencie kariery. Z hukiem zakończył się jego związek z Gigi Hadid. Padły oskarżenia o przemoc domową! Muzyk bardzo ograniczył po tym swoją działalność w social mediach. Teraz wrócił, by zaprezentować fanom imponującą brodę.

Zayn Malik urodził się 12 stycznia 1993. W wieku 20 lat był już znany na całym świecie. A to za sprawą boysbandu One Direction. Przez pięć lat wokaliści jeździli po wielu krajach, koncertując i powiększając grono fanów i fanek. Wydali mnóstwo hitów, udzielili niezliczonych wywiadów.

Aż w końcu w 2015 roku Zayn Malik odszedł. Jako solowy artysta wydał trzy albumy studyjne. Ostatni wyszedł w 2021 roku.

W międzyczasie Zayn Malik związał się z Gigi Hadid. We wrześniu 2020 roku para doczekała się córki. Niedawno ich związek zakończył się w atmosferze skandalu. Teraz Zayn Malik wrócił na Instagram.

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Zayn Malik chwali się brodą na Instagramie

Ostatnimi czasy Zayn Malik unikał social mediów. Wszystko przez jego głośne rozstanie z Gigi Hadid. Para zrywała wiele razy, jednak teraz sprawy wyglądają bardzo poważnie. Muzyk miał uderzyć swoją teściową! W tle pojawiały się także używki...

Zayn Malik nabrał więc wody w usta i nie pojawiał się w social mediach. Aż dotąd! Opublikował właśnie selfie, prezentując imponujący zarost.

- Bardzo twarzowo

- KOCHAM CIĘ BARDZO

- Tęskniliśmy za tobą!!

- Uwielbiam nowy wygląd😎

Czytamy w komentarzach.

Zayn Malik zdołał poukładać już swoje sprawy?

Przypominamy, że Zayn Malik to nie pierwszy (i pewnie nie ostatni) celebryta oskarżony o przemoc domową...

NAJNOWSZE