Antoni Królikowski i Joanna Opozda

i

Autor: WBF

Joanna Opozda o plotkach na temat zdrad Antka Królikowskiego! "Donosy i zgadywanki"

2021-07-19 8:32

Antoni Królikowski i Joanna Opozda już oficjalnie znów są parą. Celebryci rozstali się w ubiegłym roku po tym, jak media obiegły plotki o romansie aktora. Do dziś jednak tamte doniesienia nie były potwierdzone, a teraz głos w ich sprawie zabrała sama Joanna Opozda. Co ciekawe, celebrytka dała do zrozumienia, że zdrad mogło w ogóle nie być... czyżby media plotkarskie się pomyliły?

Antoni Królikowski i Joanna Opozda już wiele tygodni temu oficjalnie potwierdzili na Instagramie, że znów są razem. Para wróciła do siebie po kryzysie z końca ubiegłego roku, kiedy to wydawało się, że ostatecznie się rozstaje. Jak donosiły wtedy media, powodem rozstania aktorów miała być niewierność Antoniego Królikowskiego. Tych plotek nigdy jednak nie potwierdzono.

Jakakolwiek nie byłaby przyczyna rozstania Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego, nie była tak poważna, by celebryci nie dali sobie jeszcze jednej szansy. Na ich Instagramy od jakiegoś czasu wróciły wspólne zdjęcia, a para zdążyła już wyskoczyć razem na wakacje.

Antoni Królikowski nie zdradził Joanny Opozdy?

Mimo szczęścia pary, do zakochanych wciąż wracają plotki o zdradzie aktora. Pod jednym z ostatnich wspólnych zdjęć pary na Instagramie Opozdy, pojawił się komentarz od zaniepokojonej fanki.

Ja się trochę boję o panią Joannę. Jest za dobra i za ładna. Bawidamek... Nie wiadomo, czy potrafi się zmienić i zostać wiernym i dobrym mężem. Tworzą ładną parę. Ale kto raz zdradzi...

- napisała szczerze internautka.

Joanna Opozda nie pozostawiła komentarza bez odpowiedzi. Celebrytka postanowiła otwarcie rozprawić się z plotkami.

Dziękuję za troskę. Nie rozumiem jednak, skąd ta pewność, że zostałam przez Antka zdradzona? Czy taka informacja wynikała z mojego posta informującego o rozstaniu? Czy rozstaliśmy się, obrzucając oskarżeniami? Ostatecznie plotki to nie fakty, tylko czyjeś donosy i zgadywanki. Tylko my wiemy, dlaczego się rozstaliśmy. Powody oczywiście były, ale nie chcemy już do tego wracać. Nie ukrywam, że był to dla nas bardzo trudny czas, pełen stresu, łez i cierpienia. Wierzę jednak, że w życiu wszystko dzieje się po coś. Ostatecznie pokonaliśmy kryzys. Kosztowało to wiele pracy zarówno mnie, jak i Antka. Dziś jesteśmy szczęśliwi i to jest najważniejsze

- odpowiedziała jej aktorka.

Czy to zakończy plotki o niewierności Antoniego?