Agnieszka Dygant

i

Autor: WBF

Bałtyk w weekend należał do gwiazd! Dygant, Brzozowski i inni wyskoczyli nad morze

2021-07-18 20:34

Piękna pogoda przez cały weekend sprawiła, że polskie gwiazdy ruszyły nad morze. Dla tych, którzy na co dzień żyją w Warszawie i okolicach wyjazd nad Bałtyk to doskonały pomysł na weekendowy wypad. I tak w sobotę i niedzielę na plaży można było spotkać m.in. Agnieszkę Dygant, Rafała Brzozowskiego czy Małgosię Sochę. Kto jeszcze zabawił nad morzem?

Polskie gwiazdy uwielbiają Bałtyk! Choć oczywiście najchętniej oglądamy ich zdjęcia z egzotycznych zakątków, celebryci nie ukrywają, że z nie mniejszą przyjemnością odpoczywają nad naszym rodzimym morzem. Pogoda w ten weekend zdecydowanie temu sprzyjała - nic dziwnego, że gwiazdy licznie ruszyły do swoich ulubionych, nadmorskich kurortów.

I tak przez cały weekend mogliśmy oglądać zdjęcia naszych ulubieńców znad Bałtyku. Gwiazdy w towarzystwie swoich rodzin odpoczywały na plażach, na deptakach czy w nadmorskich lasach. Niektórzy skusili się na większe luksusy...

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Uroki nadbałtyckich plaż wybrała też Małgorzata Socha...

A Wam udało się już w tym roku wyskoczyć nad morze?

Gwiazdy nad morzem

Nad Bałtykiem odpoczywał m.in. Rafał Brzozowski. Wokalista już dawno temu ujawnił, że Chałupy to jedno z jego ulubionych miejsc - to właśnie tam relaksował się chociażby po konkursie Eurowizji. Tym razem też postawił na tę miejscowość.

Lekturze na plaży oddawała się natomiast Agnieszka Dygant. Choć sama przyznała, że nie było łatwo!

Czytanie na plaży to utopia? Ciągle coś trzeba poprawiać, podawać ,smarować,ulepszać?A jak już się umościsz i uda ci się przerzucić dwie strony to okazuje się że trzeba się zbierać na obiad. A potem się dziwią że naród mało czyta?

Z całą rodziną nad morze wybrali się też Cezary i Edyta Pazura. Fani wypatrzyli ich na plaży w Juracie!

... oraz Kuba Wojewódzki. Ten, jak na "króla TVN" przystało, wybrał nieco bardziej luksusowy sposób na spędzanie wolnego czasu, niż wylegiwanie plaży.