Joanna Krupa urządziła baby shower w Polsce! Kazadi, Rooyens, Puślecka... Kto jeszcze był?

2019-08-23 23:38 nk
Joanna Krupa - baby shower
Autor: www.instagram.com/joannakrupa, www.instagram.com/joannajablczynska, www.instagram.com/annapuslecka

Joanna Krupa już niebawem urodzi swoje pierwsze dziecko. Z tej okazji modelka zorganizowała kolejny baby shower, tym razem w Warszawie! Zaprosiła na niego sporo gwiazd! Kto był na baby shower Dżoany, a kogo na nim zabrakło? Zobaczcie zdjęcia i relacje z Instagrama Krupy i jej gości!

Joanna Krupa przygotowuje się do powitania na świecie swojego pierwszego dziecka. W Dzień Matki 2019 modelka poinformowała w Dzień Dobry TVN, że sama zostanie niebawem mamą. Termin porodu Dżoany wypada gdzieś na początku listopada. Co prawda gwiazda nie zdradziła płci dziecka, ale wiele wskazuje na to, że urodzi dziewczynkę!

Za modelką już 3/4 ciąży, więc przed nią ten najgorętszy okres oczekiwania - kiedy kobieta prawie "siedzi na dziecku" i nie chce jej się już za wiele robić, poza siedzeniem i czekaniem. Dlatego też właśnie teraz Joanna Krupa postanowiła wyprawić baby showers. Tak jest - nie jeden baby shower, a kilka! Ponieważ celebrytka ma przyjaciół w różnych częściach świata, jeden baby shower zorganizowała kilka dni wcześniej w Los Angeles, a drugi w piątek, 23 sierpnia, w Warszawie!

Joanna Krupa świętuje nadchodzące macierzyństwo. Z kim?

Na swój baby shower Joanna Krupa zaprosiła między innymi: Joannę Jabłczyńską, Annę Puślecką, Patricię Kazadi, Idę Nowakowską, Agnieszkę Jastrzębską, Jakoba Kosela i Rinke Rooyensa. Kogo zabrakło na imprezie?

Co działo się na baby shower Joanny Krupy? Sama przyszła mama została zasypana prezentami, a potem zaprosiła swoich gości do długiego, pięknie przystrojonego stołu. Modelka i jej przyjaciele robili też sobie wspólne zdjęcia, a Jakob Kosel i Rinke Rooyens całowali brzuch Dżoany.

Co ciekawe, zabrakło kilku osób z bliskiego otoczenia Joanny Krupy w Polsce. Wygląda na to, że na party nie było Michała Piróga. Nie pojawiła się też Edyta Górniak, która za to kilka dni temu spotkała się z przyjaciółką w Chicago.

NAJNOWSZE