AnnaLynne McCord z 90210 cierpi na groźną chorobę psychiczną

2021-04-21 12:41 mm
AnnaLynne McCord z Beverly Hills 90210
Autor: SOVE, SPOT/Backgrid/East News

AnnaLynne McCord ze znanego spin-offu kultowego serialu "Beverly Hills, 90210", wyznała w publicznej rozmowie, że cierpi na poważne zaburzenia psychiczne. Choroba aktorki serialu "90210" to zaburzenie osobowości, które prawdopodobnie wywołane zostało przez traumatyczne wydarzenia z dzieciństwa.

AnnaLynne McCord, która w serialu "92010" wcielała się w rolę Naomi Clark, opowiedziała przed kamerą o swoich zaburzeniach psychicznych. 33-letnia gwiazda wyznała w rozmowie z doktorem Danielem Amenem, że cierpi na dysocjacyjne zaburzenie tożsamości.

Zaburzenie to polega na na występowaniu przynajmniej dwóch różnych osobowości u tej samej osoby. AnnaLynne McCord zdradziła, że choroba mogła być wywołana traumatycznymi wspomnieniami z dzieciństwa.

Molestowanie i gwałt powodem zaburzeń aktorki?

AnnaLynne McCord już wcześniej wyznała, że jako dziecko była molestowana, a w wieku kilkunastu lat została zgwałcona. Po tych wydarzeniach aktorka leczyła się z PTSD, czyli zespołu stresu pourazowego. Gwiazda zdradziła, że do dziś nie pamięta pewnego okresu ze swojego wczesnego dzieciństwa, a z okresu od 5 do 11 roku życia ma jedynie nieliczne traumatyczne wspomnienia.

AnnaLynne McCord wyznała, że zależało jej na upublicznieniu wyznania, aby w ten sposób usunąć piętno związane z problemami psychicznymi. Gwiazda podkreśla, że nie odczuwa z tego powodu niczego w rodzaju wstydu, ponieważ to, czego doświadczyła, nie było jej winą.

Poza rolą Naomi w serialu "90210" AnnaLynne McCord wystąpiła m.in. w "CSI: Kryminalne zagadki Miami" oraz w filmach takich jak "68 Kill", "Śmierć w ogniu" czy "Bandziory z Brooklynu". 

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 16.04.2021
NAJNOWSZE