Shannen Doherty skończyła 50 lat. Jej walka z chorobą inspiruje

2021-04-13 9:23 kp
EN_01388855_0028
Autor: Invision/Invision/East News

Shannen Doherty świętuje swoje 50. urodziny! Fani aktorki doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważna to dla niej data - gwiazda od lat walczy z nowotworem piersi i wiele razy traciła już nadzieję na wyzdrowienie. Teraz z całego świata spływają do niej urodzinowe życzenia z tym jednym najważniejszym - zdrowia!

Gdy w marcu 2015 roku Shannen Doherty usłyszała diagnozę raka piersi, jej życie uległo całkowitej zmianie. Od tamtego czasu gwiazda Beverly Hills, 90210 na przemian walczy z kolejnymi nawrotami nowotworu i cieszy się nadzieją na wyzdrowienie. Jednocześnie aktorka nigdy nie ukrywała swojej choroby i otwarcie opowiada o swoich odczuciach.

Jak teraz czuje się Shannen Doherty? Przypomnijmy, że gwiazda przeszła zabieg mastektomii, chemioterapię oraz radioterapię i wydawało się, że leczenie przynosi efekty. W 2017 roku aktorka ogłosiła, że nowotwór jest w stanie remisji, a na początku ubiegłego roku Shannen zaczynała tracić nadzieję na wyzdrowienie i coraz częściej mówiła o pożegnaniu z bliskimi i umieraniu. Teraz świętuje jednak 50. urodziny, a fani życzą jej kolejnych lat w zdrowiu.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Shannen Doherty skończyła 50 lat

12 kwietnia Shannen Doherty obchodziła swoje 50. urodziny. Ta symboliczna data ma dla każdej kobiety spore znaczenie, jednak dla nikogo każde kolejne urodziny nie są tak ważne, jak dla Shannen. Aktorka z powodu nowotworu już wiele razy czuła, że będzie musiała pożegnać się z życiem.

Z okazji urodzin gwiazdy na jej Instagramie pojawiły się setki komentarzy, wśród których oczywiście przeważały życzenia zdrowia. Fani przyznają też, że Shannen Doherty jest dla nich wielką inspiracją dzięki jej woli walki i chęci do życia.

Ona sama w dniu 50. urodzin pokazała nowe zdjęcie:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE