Anna Mucha

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Anna Mucha przeżyła prawdziwy horror! Zaapelowała do swoich fanów

2024-05-02 8:42

Niestety, nie dla wszystkich tegoroczna majówka była czasem błogiego chillu i ładowania baterii. Przekonała się o tym Anna Mucha, która musiała mierzyć się z poważną awarią w swoim mieszkaniu. Niestety, ze względu na wyjazd nie mogła interweniować od razu. Gwiazda zaapelowała do swoich fanów i wyjaśniła, co takiego się wydarzyło.

Aktorka postanowiła skorzystać z kilku dni wolnych oraz pięknej, niemal letniej pogody i udała się na wymarzony wypoczynek. Majówka nie była jednak dla niej zbyt łaskawa. Pomimo wyjazdu za granicę i próby naładowania baterii przed kolejnymi zawodowymi wyzwaniami, w jej domu odbywał się istny armageddon. O wszystkim poinformowali załamani sąsiedzi, którzy z pewnością będą wspominać tegoroczną majówkę przez długi czas. O co dokładnie chodzi? Okazuje się, że w mieszkaniu Anny Muchy doszło do awarii, w wyniku której ucierpiało również mieszkanie sąsiadów.

Maffashion pracowała z Dodą. Tak wspomina ten czas!

Anna Mucha - ubezpieczenie

Anna Mucha w majówkę niestety nie odpoczęła. Wszystko ze względu na to, że w tym czasie musiała mierzyć się z nieco ekstremalnymi przeżyciami. Mowa o awarii, która miała miejsce w jej warszawskim mieszkaniu. Jej skutki mogą być naprawdę opłakane.

Ten moment, kiedy siedzisz daleko na wakacjach i jesteś zdecydowanie poza krajem, jest majówka i dowiadujesz się, że z twojego mieszkania cieknie woda i zalewasz sąsiadów - wyznała zmartwiona.

Ze względu na to, że aktorka wyjechała z kraju, natychmiastowa interwencja była niezwykle skomplikowana. Na szczęście okazało się, że Anna Mucha ma wokół siebie zaufanych ludzi, na których pomoc może zawsze liczyć.

Na szczęście ktoś z rodziny został, kto ma klucze, to jest pierwsza rzecz. A druga po prostu ubezpieczajcie się - zaapelowała do fanów.

Na razie nie wiadomo, jak poważne są szkody w domu celebrytki oraz u sąsiadów.