Anna Mucha

i

Autor: WBF

Anna Mucha pokazała zdjęcie z nowym partnerem! I to ślubne...

2021-12-30 17:20

Anna Mucha, choć jest w show-biznesie od lat, trzyma media z dala od rodziny. Aktorka niechętnie opowiada o życiu uczuciowym i długo nie potwierdzała wieści o nowym partnerze. Teraz jednak opublikowała jednoznaczne zdjęcie. Oto Anna Mucha i Jakub Wons na ślubnej fotografii.

Anna Mucha funkcjonuje w polskim show-biznesie od lat. Wielu widzom z pewnością kojarzy się przede wszystkim z rolą w serialu M jak miłość. Nie jest jednak tajemnicą, że największą miłością aktorki jest teatr i to właśnie w nim się spełnia.

Mimo sporej popularności Anna Mucha utrzymuje media z dala od życia prywatnego. Gwiazda nie publikuje zdjęć dzieci, rzadko mówi o partnerze. Kiedy pojawiła się wiadomość, że rozstała się z ojcem swoich dzieci, nabrała wody w usta.

Później na jaw wyszło, że Anna Mucha spotyka się z innym aktorem. Teraz nie ma już wątpliwości. Jakbu Wons zadebiutował na jej Instagramie!

ESKA XD #038 - DROGIE PREZENTY, NOWY MATRIX, GRY 2022, MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE

Anna Mucha pokazała zdjęcie z partnerem

Czyżby Anna Mucha zmieniła swoje surowe zasady co do życia prywatnego w sieci? Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie ze ścianki na premierze nowego filmu z jej udziałem - Koniec świata, czyli kogel-mogel 4.

To pierwsze oficjalne wyjście tej pary. Oczywiście udokumentowały je aparaty fotografów. Anna Mucha opublikowała jedno ze zdjęć. Aktorka pozuje w sukni ślubnej, a jej ukochany w szykownym garniturze.

No dobra, to ślubne już jest … ?

Napisała pół żartem aktorka.

Pod zdjęciem, na którym Anna Mucha i Jakub Wons pozują razem, posypały się gratulacje.

- ❤️❤️❤️❤️pięknie wyglądacie ?

- Miłość, partnerstwo, szacunek i przyjaźń!!! Wspaniali jesteście!???????

- Gratulacje Pani Aniu?❤️?❤️??

Czytamy pod zdjęciem.

Hotplota.pl również życzy wszystkiego dobrego!

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Wiktoria Gąsiewska?