Anna Mucha

i

Autor: WBF Anna Mucha studiowała w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim.

Anna Mucha w złotym kostiumie kąpielowym. "Takie nogi trzeba ubezpieczyć"

2021-08-18 17:20

Anna Mucha przyzwyczaiła fanów do tego, że na Instagramie lubi pokazać ciało. Tak jest i tym razem! Gwiazda z pewnymi trudnościami doleciała do Francji na wakacje. Wskoczyła w złoty kostium kąpielowy i pokazała nogi. Internauci są zachwyceni!

Anna Mucha miała ostatnio sporo na głowie. Najpierw słynna afera ostrygowa, o której więcej przeczytacie tutaj. Niedawno musiała także stanąć w obronie córki w social mediach. jednej z internautek bardzo nie spodobał się makijaż wykonany na mamie przez 9-latkę.

Nic dziwnego, że gwiazda poleciała odpocząć. Anna Mucha na Instagramie zrelacjonowała swoje kłopoty z podróżą do Francji. Na początku wyjazdu aktorka zmuszona była zjeść... parówki! Na szczęście trudności są już za nią!

ESKA XD #029 - ELIF, TANIEC Z GWIAZDAMI, SEKRETY TOUR DE POLOGNE

Anna Mucha zachwyca nad basenem

Aktorka oraz jej ukochany - Jakub Wons dotarli do celu podróży. Anna Mucha pokazała na Instagramie pierwsze ujęcia znad basenu. Ubrana w złoty kostium kąpielowy zalotnie prezentowała nogę. To zachwyciło internautów!

- Jest łogień ????

- takie nogi trzeba koniecznie ubezpieczyć ?

- Ach ta nóżka...?

Czytamy w komentarzach.

Niektórzy zwrócili również uwagę, że widoczny za aktorką dom przypomina posiadłość z horroru. Trzymamy jednak kciuki, żeby Anna Mucha odpoczęła tam w spokoju!

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE