Anna Mucha

i

Autor: WBF

Anna Mucha pokazuje pośladki i rozmyśla: "założę firmę przeprowadzkową"

2021-12-07 20:20

Anna Mucha to aktorka ze sporym stażem. Jej praca doczekała się wielu fanów, którzy chętnie obserwują aktorkę w social mediach. Tam Anna Mucha nie tylko daje znać o swoich nowych projektach, ale także o życiu prywatnym. Zdarza się również, że odsłania ciało... Tym razem Anna Mucha pokazuje pośladki i rozważa zmianę branży.

Anna Mucha funkcjonuje w show-biznesie już od wielu lat. Zaczynała rolą w Liście Schindlera Stevena Spielberga. Później przez lata grała w M jak miłość. Jednak najwięcej czasu poświęca pracy w teatrze. Aktorka jeździ po Polsce wzdłuż i wszerz, wystawiając kolejne spektakle.

Podczas wycieczek chętnie odwiedza targi różności, rozglądając się za meblami i niezwykłymi przedmiotami. Anna Mucha wzbierała ich tak dużo, że podczas przeprowadzki ma problem.

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Anna Mucha pokazuje pupę i pisze o przeprowadzce

Ostatnio Anna Mucha zachęcała fanów do odwiedzania tzw. pchlich targów. Aktorka przekonuje, że można tam zdobyć unikatowe przedmioty w atrakcyjnych cenach. Sama bardzo chętnie odwiedza takie miejsca. W efekcie ma pokaźną kolekcję mebli i przedmiotów. Przy przeprowadzce to kłopot!

Jednak Anna Mucha nie traci humoru! Na nowym zdjęciu na Instagramie aktorka pokazała pupę i rozważała, czy nie warto się przebranżowić...

nakupowało się tych staroci, tych mebli … to teraz trzeba się jakoś urządzić ?chyba założę firmę przeprowadzkową ?„Już ja Cie urządzę” ?

Napisała.

Oczywiście obserwatorów bardziej od mebli i staroci zainteresowały...pośladki Anny Muchy ;)

- Pani Aniu jakie meble? Ja widzę tu tylko piękną kobietę ?

- Wygladasz zjawiskowo?i jak zawsze ???

- Figura nie z tej ziemi ???

- ??? jest ogień! Genialna figura ???

Czytamy w komentarzach.

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Wiktoria Gąsiewska?