Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znowu razem?! "Są rzeczy, które po prostu nie rdzewieją"!

2019-10-10 14:30 nk
Kuba Wojewódzki i Anna Mucha
Autor: Jan BIELECKI/East News, Artur Zawadzki/REPORTER

Czy jedna z najpopularniejszych kiedyś polskich par postanowiła do siebie wrócić?! Anna Mucha wrzuciła do sieci nowe zdjęcie z Kubą Wojewódzkim, dając do zrozumienia, że jest między nimi coś, co nie rdzewieje. Czy o coś, jak w przysłowiu, zaczyna się na "m"? A może aktorka pokusiła się o małą prowokację wobec swoich fanów?

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki byli parą w latach 2003 - 2007. To do dziś jeden z najważniejszych (i chyba najdłuższy) związków popularnego showmana. Ich rozstanie dla wielu osób było szokiem. Dziś eks kochankowie podchodzą do swojej relacji ze sporym dystansem, o czym świadczy choćby kilka wizyt aktorki w programie Kuby, a także ich wspólne wystąpienie w reklamie sieci komórkowej. Ostatnio Mucha i Wojewódzki znowu się spotkali. Tym razem aktorka dała do zrozumienia, że łączy ich coś, czego nie chcą nazywać starym, a co nie rdzewieje...

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znowu razem?!

Anna Mucha spotkała się z Kubą Wojewódzkim, a fotkę ze spotkania wrzuciła na Insta Stories. W mediach zawrzało - zwłaszcza po tym, jak gwiazda opisała zdjęcie!

Wszystko zaczęło się od tego, że Ania Mucha w swoim story zapytała fanów, czy ma spotkać się z byłym partnerem. Wtedy jeszcze nie ujawniała, o kogo chodzi.

Kochani, jest sprawa. Zadzwonił do mnie były i poprosił o spotkanie. Mam iść na to spotkanie czy nie? Twój wybór, moje życie.

- powiedziała w nagraniu aktorka i zaprosiła fanów do głosowania. Jakiś czas później opublikowała kolejne story - to było zdjęcie z Kubą.

także tak... ps. i proszę przy nas nie używać określenia "stara", bo są rzeczy, które po prostu nie rdzewieją

- napisała gwiazda, sugerując, że te "rzeczy" mogą zaczynać się na "m" - jak tytuł serialu, któremu zawdzięcza karierę w show biznesie... ;)

Cóż, Anna Mucha, która od lat jest związana z Marcelem Sorą i ma z nim dwoje dzieci (8-letnią Stefanię i 5-letniego Teodora), kocha prowokować i zaskakiwać. Domyślamy się, że i tym razem zażartowała sobie z internautów. Obstawiamy, że w ten sposób chciała zwrócić na siebie uwagę, by zachęcić Polaków do udziału w wyborach parlamentarnych 13 października... ;)

Anna Mucha
Autor: Instagram.com/taannamucha
Anna Mucha i Kuba Wojewódzki
Autor: Instagram.com/taannamucha
Tyszka u Wojewódzkiego pokaże zdjęcia Kuby z Muchą? Anna Mucha i Kuba Wojewódzki 10 lat temu!
Autor: AKPA

Zobacz też:

NAJNOWSZE