Anna Mucha nie robi sobie zdjęć fanami za darmo! Zdradziła swój CENNIK!

2019-08-25 19:00 DR
Anna Mucha na urodzinach serialu M jak miłość
Autor: EastNews Anna Mucha na urodzinach serialu "M jak miłość"

Nie od dziś wiadomo, że gwiazdy praktycznie nie mają prywatności. Za każdym razem, gdy pojawią się w publicznym miejscu, od razu podbiegają do nich fani z prośbą o wspólne zdjęcie. Anna Mucha postanowiła zamienić ten fakt w niezły biznes. Aktorka na swoim Instagramie przedstawiła CENNIK za wspólne zdjęcie. O co chodzi? Sprawdźcie szczegóły na Hotplota.pl.

Anna Mucha jest jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Chyba nie ma osoby, która by jej nie kojarzyła. W związku z tym gwiazda ma spory problem wyjeżdżając na przykład na wakacje nad polskie morze. Na każdym korku jest ona zaczepiana przez przechodniów, by zrobić sobie wspólne zdjęcie. Gwiazda postanowiła połączyć ten fakt z czymś bardzo pożytecznym. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie, którego opis wskazuje, że znalazła CENNIK za wspólną fotkę.

I tak Anna Mucha nie zrobi sobie zdjęcia z fanem dopóki ten nie udowodni jej, że posprzątał okolicznych śmieci:

Odkryłam swój własny cennik, otóż są chwile, miejsca, gdzie czasem robię za tzw. „białego misia”. deptaki, pełne plaże itp... co jakiś czas podchodzi ktoś z prośba o zdjęcie. dziś na plaży odkryłam swoj cennik: strzelę sobie fotę za torebkę zebranych śmieci (z plaży, lasu, wydm lub wody) !

Napisała gwiazda na Instagramie:

Co sądzicie o takiej akcji aktorki? Przyjmie się?

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE