Lewandowska znów skradła show!

Anna Lewandowska olśniła na piłkarskiej gali. Tak jej stylizację ocenił Dawid Woliński

2024-05-29 17:47

Anna i Robert Lewandowscy pojawili się na piłkarskiej gali Globe Soccer Awards Europe, która odbyła się we wtorek, 28 maja na Sardynii. Trenerka i wielokrotna mistrzyni karate zadała szyku w białej, długiej sukni bez ramiączek polskiej marki. Lewandowscy znów przykuli uwagę wszystkich, a Ania lśniła podczas tego wieczoru.

Anna i Robert Lewandowscy jeśli tylko pozwalają im na to obowiązki zawodowe, często pojawiają się wspólnie na różnych uroczystościach. Tym razem reprezentant Polski w piłce nożnej oraz trenerka i miłośniczka bachaty wybrali się wspólnie na piłkarską galę Globe Soccer Awards Europe, podczas której nagrodzono najlepiej spisujących się w minionym sezonie graczy La Liga. Klub FC Barcelona, w którym na pozycji napastnika gra nasz piłkarz, zdobył statuetkę dla najlepszej drużyny sezonu 2023/2024. Na uroczystości nie zabrakło czołowych piłkarzy, którym towarzyszyły partnerki w efektownych stylizacjach. Jednak to właśnie Anna Lewandowska, która tego wieczoru postawiła na prostą, długą, białą suknię bez ramiączek od polskiej marki La Mania skradła całe show.

Takim autem Anna Lewandowska wozi się po Warszawie

Anna Lewandowska olśniła na piłkarskiej gali

Popularna "Lewa" już niejednokrotnie zachwycała podczas oficjalnych uroczystości. Tym razem również zwróciła uwagę fotoreporterów. Do tej efektownej kreacji Ania dobrała okazałą biżuterię w postaci masywnych bransoletek oraz długich kolczyków. Na nogi włożyła delikatne sandałki na szpilce. Za suknię, w której zaprezentowała się tego wieczora Lewandowska, została zaprojektowana przez firmę należącą do Joanny Przetakiewicz i kosztuje 1890 zł.

Portal Pudelek zapytał, co o stylizacji najpopularniejszej polskiej WAGs sądzie słynny projektant mody Dawid Woliński. Oto, jak ocenił jej kreację.

U Ani duża zmiana. Cieszę się, że odkryła urok prostych stylizacji. To idealny przykład, że mniej znaczy więcej. Prosta sukienka od La Manii podkreśla subtelnie urodę Ani. Świetna stylizacja na czerwony dywan. Czekam z niecierpliwością na kolejne. Brawo. - podsumował kreację Lewandowskiej juror "Top Model".

Woliński zwrócił również uwagę na dodatki, które założyła mistrzyni karate. Jak zaznaczył, masywna biżuteria w tym roku jest w trendach, więc Ania, dobierając takie dodatki, doskonale się w nie wpisuje.

A jak Wam podoba się kreacja Anny Lewandowskiej?