Dawid Woliński

i

Autor: AKPA Tyle Dawid Woliński wydaje na ubrania!

Kwota zwala z nóg!

Tyle Dawid Woliński wydaje miesięcznie na ubrania. Lepiej usiądźcie!

2024-04-16 16:28

Dawid Woliński jest słynnym projektantem mody i stylistą. Widać, że uwielbia modę i ma świetny gust. Sam projektant nie zaprzecza, że lubi dobrze się ubrać. W ostatnim podcaście "WojewódzkiKędzierski" opowiedział nieco o swoich zakupach oraz o tym, ile miesięcznie wydaje na ubrania. Nie jest to wcale mała kwota.

Dawid Woliński zadebiutował swoją kolekcją odzieży w październiku 2003 roku. Ubrania jego projektu szybko podbiły modowy świat, a po stylizacje zgłosili się zainteresowani styliści z Anglii, Francji i Hiszpanii. Od tamtej pory kreacje jego projektu noszą polskie gwiazdy, między innymi Grażyna Szapołowska, Kayah, Grażyna Torbicka, Małgorzata Kożuchowska czy Anna Mucha. Zaprojektowane przez niego stroje zdobyły także uznanie zagranicznych celebrytów. Do tej pory ubraniach Wolińskiego nosiły między innymi Paris Hilton, Nicole Richie czy Dita von Teese. Publiczność poznała go w 2010 roku, kiedy został jurorem programu stacji TVN "Top Model. Zostań Modelką!".

Dawid Woliński w Gwiazdozbiorze Jaruzelskiej: nie wszystko jest sex

Tyle Dawid Woliński wydaje na ubrania!

Projektant od lat słynie do zamiłowania do drogich i luksusowych marek. Na swoim instagramowym profilu często możemy podziwiać jego garderobę oraz zagraniczne eskapady, podczas których zaopatruje się w najbardziej trendowe ubrania. W najnowszym podcaście "WojewódzkiKędzierski" juror "Top model" opowiedział o tym, ile miesięcznie wydaje na modowe zakupy. Zapewne domyślacie się, że ubrania od znanych domów mody nie należą do najtańszych.

Robię regularnie duże zakupy i dużo wydaję. Potrzebuję zestawów do programu i lubię to, więc kupuję pod pretekstem, że to są rzeczy potrzebne do pracy - powiedział.

Kuba Wojewódzki postanowił zatem zapytać, ile za takie zakupy projektant płaci."Duże zakupy to jest 10 tysięcy euro, więcej?" - zapytał Wojewódzki.

"Takich dużych nie robię jednorazowo, ale miesięcznie myślę, że spokojnie" - odpowiedział Woliński.

"Miesięcznie 10 tysięcy euro, czyli 45 tysięcy złotych, tak?" - upewnił się dziennikarz.

Tak. Przed programem na pewno robię takie duże zakupy, bo potrzebuję. Garnitur kosztuje 10-12 tysięcy złotych, to nie jest żadna filozofia - takie jakie noszę, bo są także inne w innych cenach - podsumował projektant.

Domyślaliście się, że takie kwoty znany projektant przeznacza na swoje nowe ubrania każdego miesiąca?