Anna Lewandowska za bardzo obciąża Klarę? Tenis, balet, pianino, pływanie...

2022-01-27 15:49 es
Anna Lewandowska
Autor: WBF

Anna Lewandowska podzieliła się z fanami wątpliwościami co do wychowania córki. Trenerka zdradziła, że 4-letnia Klara uczęszcza na masę zajęć dodatkowych. Balet, karate, tenis. Uczy się w sumie 3 języków! A na tym nie koniec... Anna Lewandowska zastanawia się, czy to nie za wiele.

Anna Lewandowska to dziś jedna z najbardziej wpływowych Polek. Na sporcie zbudowała prawdziwe imperium! Imponujące osiągnięcia w sztukach walki były dopiero początkiem. Później zyskała renomę jako trenerka, ale też dietetyczna. Z jej aplikacji, cateringów czy fit produktów korzysta mnóstwo osób.

Poza wszystkimi biznesami Anna Lewandowska poświęca się także dwój córkom. Klara i Laura to jej oczka w głowie!

Teraz jednak Anna Lewandowska zastanawia się na Facebooku, czy nie przedobrzyła...

WOŚP - ESKA licytacja G20

Anna Lewandowska za bardzo obciąża Klarę zajęciami?

Większość rodziców pragnie uchylić nieba swoim pociechom. A Anna i Robert Lewandowscy mają do tego wyjątkowo dużo środków... Z posta na Facebooku dowiadujemy się, że 4-letnia Klara Lewandowska jest zapisana na całą masę zajęć. Tenis, karate, balet, nauka w sumie 3 języków. A to dopiero początek!

Czy przypadkiem nie zaczęłam przenosić na nią swoich niespełnionych ambicji? Tyle się przecież o tym mówi. Czy sama wpadłam w tę pułapkę? W przedszkolu tu balet, tam karate (wiadomo). Niemiecki, angielski, dodatkowo w domu hiszpański w formie zabaw. Rowerek, pływanie, pianino. W tym tygodniu jedziemy w góry, a ja właśnie googluje trenera Klary… chociaż na te trzy dni. Ah No i teatr raz w miesiącu. Przydałyby się jeszcze jakieś zajęcia ze sztuki…

Wylicza Anna Lewandowska.

Trenerka ma obawy, czy nie przemęcza swojego dziecka. Z drugiej strony, intencje ma najlepsze...

Chciałabym dać im wszystko, czego sama nie miałam w dzieciństwie. Pokazać cały świat, wszystkie możliwości. Ale pomiędzy pokazywaniem a wywoływaniem presji granica jest cienka. Jak jej nie przekroczyć? Chce podsuwać Jej różne aktywności, aby odnalazła swoją pasję. Bo przecież chodzi o to, by podejmowała własne decyzje.

Napisała.

W komentarzach fani poradzili jej, że przy odrobinie nudy u dzieci rodzą się najbardziej kreatywne pomysły.

Anna Lewandowska posłucha rady?

Quiz o Lewandowskich

Pytanie 1 z 6
Od 2014 roku Robert jest ambasadorem dobrej woli UNICEF.
NAJNOWSZE