Anna Lewandowska Robert Lewandowski

i

Autor: WBF

Anna Lewandowska zadała szyku w Dubaju! Sukienka kosztowała fortunę

2021-12-28 17:20

Anna Lewandowska to przede wszystkim trenerka i biznes woman. Jednak jest również żoną Roberta Lewandowskiego. Nagrodzony piłkarz często pojawia się na branżowych galach, w towarzystwie żony. Na uroczystości w Dubaju Anna Lewandowska zadała szyku! Jej kreacja kosztowała fortunę...

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska tworzą najprawdziwszą power couple! Oboje mają na koncie ogromne sukcesy. Ona jest znaną w całej Polsce i nie tylko trenerką. Na rynek wypuszcza kolejne produkty oraz marki. Czego tam nie ma! Aplikacja treningowa, fot catering, zdrowe przekąski, kosmetyki...

O Lewym raczej nikomu nie trzeba mówić. O jego sukcesach w Bayernie Monachium mówi cały świat. Robert Lewandowski bije rekordy i zbiera nagrody.

Małżeństwo udało się do Dubaju na kolejną galę.

ESKA XD #038 - DROGIE PREZENTY, NOWY MATRIX, GRY 2022, MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE

Anna Lewandowska zachwyca na gali w Dubaju

Anna i Robert Lewandowscy udali się do Dubaju. Tym razem jednak nie chodziło o odpoczynek. Lewy pojechał tam po kolejne nagrody. Niestety, jeśli chodzi o tę najwazniejszą - musiał się obejść smakiem. Zgarnął jednak statuetkę dla najlepszego strzelca 2021 r. i wyróżnienie dla najlepszego piłkarza roku przyznanym przez kibiców na TikToku.

Towarzyszyła mu Anna Lewandowska, która zachwycała na ściance. Małżonkowie nie szczędzili sobie czułości! Teraz wszyscy mówią o kreacji Lewej.

Wygląda na to, że Anna Lewandowska nie oszczędzała na stylizacji. W końcu to Dubaj! Różowa, koronkowa suknia to kreacja domu mody Dolce & Gabbana, którą wycenia się na 30 tys. zł.

Stylowo?

Quiz o Lewandowskich

Pytanie 1 z 6
Od 2014 roku Robert jest ambasadorem dobrej woli UNICEF.