Heidi Klum, Anna Lewandowska

i

Autor: Cover Images/East News; face to face/FaceToFace/REPORTER

Heidi Klum zachwycona prezentem od Anny Lewandowskiej. Trenerka przesłała jej perfumy

2021-05-30 13:57

Anna Lewandowska od lat nie tylko wspiera Roberta Lewandowskiego w jego karierze piłkarskiej, ale i sama bardzo aktywnie działa na swoje nazwisko i angażuje się w kolejne projekty. Po programach treningowych o dietetycznych przyszedł czas również na kosmetyki. A najnowsze "dziecko" Anny Lewandowskiej - perfumy - doceniła sama Heidi Klum!

Anna Lewandowska należy dziś do największych gwiazd showbiznesu nie tylko w Polsce, ale i za naszą zachodnią granicą. Ponieważ Robert Lewandowski od lat jest zawodnikiem Bayernu Monachium, tam też na co dzień mieszka cała jego rodzina i tam swoje biznesy w dużym stopniu prowadzi jego żona. Anna Lewandowska może cieszyć się sympatią niemieckich mediów, które o jej poczynaniach informują w nie mniejszym stopniu niż polskie.

Anna Lewandowska nie jest więc obca również niemieckim gwiazdom. Gdy więc trenerka postanowiła pochwalić się światu swoimi nowymi perfumami, wysłała jej prezencie również do swoich znajomych z tamtejszego showbiznesu - w tym do Heidi Klum! Reakcja modelki mówi sama za siebie.

Kochana Heidi, mam nadzieję, że spodobają Ci się moje zapachy, buziaki Ania

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY

Heidi Klum z perfumami od Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska wypuściła w maju na rynek dwa zapachy swojej ekologicznej marki kosmetyków Phlov o nazwach Day’LightFull i FullMoon’Lig. Paczka z perfumami trafiła m.in. do jednej z największych niemieckich gwiazd, czyli Heidi Klum, która przesyłkę pokazała na własnym Insta Story.

Na profilu Heidi Klum mogliśmy zobaczyć filmik z przesyłką od Anny Lewandowskiej i liścik, jaki żona Roberta Lewandowskiego dołączyła do eleganckiej paczki:

- brzmiała treść liściku.

Heidi Klum zareagowała na prezent bardzo entuzjastycznie i z okrzykami zachwytu oglądała flakonik.

Spodziewaliście się, że Anna Lewandowska ma kontakt z takimi gwiazdami?