Anna Kurnikowa URODZIŁA trzecie dziecko! Enrique Iglesias znowu został tatą!

2020-02-11 14:52 nk
Anna Kournikova i Enrique Iglesias
Autor: SPW / Splash News/EAST NEWS

Zaledwie pod koniec stycznia 2020 dowiedzieliśmy się, że Anna Kournikova jest w trzeciej ciąży, a tu okazuje się, że maleństwo jest już na świecie! Podczas, gdy świeżo upieczeni rodzice, Kurnikowa i Enrique Iglesias milczą, radosną nowiną podzielił się ze światem brat piosenkarza! Jakie szczegóły zdradził prasie?

Anna Kurnikowa i Enrique Iglesias nie należą do osób, które chętnie dzielą się ze światem szczegółami na temat swojego życia osobistego. Nigdy nie opowiadają o swoim związku w wywiadach, a o tym, że para wzięła ślub, dowiedzieliśmy się dopiero wtedy, gdy tenisistka zmieniła nazwisko na Instagramie.

Pod koniec stycznia świat obiegły zdjęcia Anny Kurnikowej z dużym brzuszkiem, dzięki czemu na świat wyszło, że żona Enrique Iglesiasa jest w zaawansowanej ciąży. Parze udało się ukrywać ten fakt przez wiele miesięcy!

Anna Kournikova URODZIŁA!

Okazuje się tymczasem, że trzecie dziecko Kurnikowej i Iglesiasa jest już na świecie! Oczywiście newsem nie podzielili się sami świeżo upieczeni rodzice...

Narodziny bratanka potwierdził w nowym wywiadzie starszy brat Enrique, Julio Iglesias Jr, który w rozmowie z jedną z chilijskich stacji radiowych usłyszał pytanie o plotki, jakoby miał ponownie zostać wujkiem.

Już zostałem wujkiem

- powiedział 46-latek, a kiedy dziennikarz dopytywał, czy Anna Kurnikowa urodziła już trzecie dziecko, potwierdził. Pytany o płeć dziecka Enrique Iglesiasa stwierdził jednak, że "to sekret".

Mój brat ma teraz troje dzieci. Jest bardzo szczęśliwy.

- dodał Julio Jr.

Anna Kournikova i Enrique Iglesias są parą od prawie 19 lat. Poza nowo narodzonym maleństwem mają też 2-letnie bliźnięta, Lucy i Nicholasa.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Please, no more kisses 🥺😢😭 Post udostępniony przez Enrique Iglesias (@enriqueiglesias)
Wyświetl ten post na Instagramie.
#chillin Post udostępniony przez Enrique Iglesias (@enriqueiglesias)
NAJNOWSZE