Co za zmiana!

Anna Karczmarczyk przeszła spektakularną metamorfozę. Była gwiazda "Na dobre i na złe" jest nie do poznania

2024-06-19 17:59

Anna Karczmarczyk-Litwin widzom najbardziej jest znana z roli Aleksandry Pietrzak, stażystki szpitala w Leśnej Górze. Sympatyczna rudowłosa aktorka w "Na dobre i na złe" występowała w latach 2013-2018. Przez wiele lat jej znakiem rozpoznawczym była fryzura w płomiennych rudościach, jednak aktorka postanowiła odświeżyć swój look. Efekt jej metamorfozy jest piorunujący!

Anna Karczmarczyk, która w młodości trenowała karate, swój debiut aktorski zaliczyła w 2007 roku. Wówczas pojawiła się w serialu "Na Wspólnej" emitowanym na antenie stacji TVN, w którym wcielała się w rolę Darii. Następnie mogliśmy ją oglądać między innymi w takich serialach, jak: "M jak miłość" (jako Aleksandra Malinowska), "Hotel 52" (jako opiekunka Krzysia, Tosia Rutkowska) i "Ojciec Mateusz". Anna Karczmarczyk na swoim koncie ma także role w popularnych filmach. Oglądaliśmy ją między innymi w "Galeriankach", "Pitbull. Nowe porządki" czy "Dziewczynach z Dubaju". Jednak największą popularność młodej aktorce przyniosła rola sympatycznej stażystki Oli Pietrzak w serialu "Na dobre i na złe".

Anna Karczmarczyk szczerze o rozbieranych zdjęciach. Niczego się nie wstydzi

Metamorfoza Anny Karczmarczyk zwala z nóg!

Widzowie kojarzą Anię głównie z płomiennymi, rudymi puklami. Aktorka w ostatnim czasie postanowiła zmienić co nieco w swoim wyglądzie. Na swoim profilu na Instagramie podzieliła się efektem piorunującej metamorfozy. Po rudych kosmykach nie ma już śladu! Teraz była gwiazda "Na dobre i na złe" pochwaliła się puklami w odcieniu chłodnego blondu, który jest niezwykle popularny w tym sezonie.

Pa, pa rudy lisku - skradłeś moje serce - napisała w opisie do filmu Anna Karczmarczyk.

Choć na początku widać, że Ania jest nieco zestresowana tak drastyczną zmianą, to po zobaczeniu efektu końcowego, uśmiech nie schodzi z jej twarzy. Pod postem od razu pojawiły się komentarze od zachwyconych fanów, którzy rozpływają się nad nową fryzurą aktorki.

Pięknie i w obu, ale blond to Twój kolor 🥰

🔥petarda🔥 dużo lepiej Młodziej poprostu Slicznie👏

OMGGGG jaka piękna! Wyglądasz jak ta księżniczka z Gry o Tron 🔥🔥🔥

Szok! W każdym pięknie, ale wjechał ten blond i od razu jakoś kilka lat mniej 😍pięknie! - czytamy w komentarzach.

Trzeba przyznać, że w blondzie Anna wygląda równie dobrze, jak w rudych włosach!