Anna Dereszowska bliska przeprowadzki na Mazury? Praca w domu wre

2021-09-22 20:18 kp
Anna Dereszowska
Autor: WBF

Anna Dereszowska od wielu miesięcy skupia się na remoncie domu na Mazurach, w którym planuje zamieszkać z rodziną. Gwiazda, która obecnie spodziewa się dziecka, nie zwalnia tempa i z przyjemnością ogląda postępy prac. Tym razem jednak naprawdę się zdziwiła - czy zdąży się przeprowadzić przed powiększeniem rodziny?

Przy okazji remontu swojego wymarzonego domu na Mazurach Anna Dereszowska zrobiła swoim fanom niezwykły prezent - w programie Budując marzenia na TVN Style widzowie mogą podglądać postępy prac i kolejne trudne wybory, jakich dokonują aktorka i jej ukochany. Para długo szukała dla siebie miejsca na Ziemi. Wybór padł na nieukończony dom we wsi Ławki na Mazurach, gdzie Anna postanowiła zbudować idealne gniazdko. 

Prace wciąż posuwały się do przodu, a w międzyczasie Anna Dereszowska zaszła w ciążę. Teraz gwiazda łączy więc doglądanie remontu z przygotowaniami do powiększenia rodziny i pracą zawodową. Zajęć ma mnóstwo, ale zapał jej nie opuszcza. 

Shanguy - gwiazdy ESKA Live w szczerym wywiadzie

Anna Dereszowska dogląda budowy

Ostatnio Anna Dereszowska większość czasu spędziła w Warszawie i ze zdziwieniem odkryła, że jej dom jest coraz bliżej ukończenia. Swoimi emocjami podzieliła się z fanami. 

Końca nie widać 🙈🙈🙈Ale może tylko ja go nie widzę, bo jestem w Warszawie 🙃, a tam na Mazurach już prawie wszystko skończone? 😜Grałam kiedyś w takim filmie „Nigdy nie mów nigdy”. Baaardzo go lubię ☺️ Więc nie mówię „ta budowa nigdy się nie skończy”, tym bardziej, że dziś, gdy byłam w pracy opustoszał nagle nasz wawerski garaż 😳, a nie dało się tam szpilki wcisnąć, poważnie. Lampy, krzesła, dywany, nasza stara sofa i fotele po lekkiej renowacji, zbierane przez lata wiklinowe kosze i koszyki, stoliki nocne, które wyjechały jakiś czas temu z pokoi dzieci, słowem… szwarc, mydło i powidło.I nagle…PUSTO! 😳I nie, nikt się nie włamał!Wszystko wyruszyło na Mazury 😱A to znaczy… że… no właśnie aż boję się pomyśleć, co to znaczy 🤪Będę w Ławkach w weekend i w tym wypadku, uwierzę, jak zobaczę. 😜PS. Zdjęcia zrobione niecałe dwa tygodnie temu.PS.2. Dostaję przecieki, że na zewnątrz raczej wielkie zmiany się nie dokonały, co w skrócie znaczy, że nic się nie zmieniło 🤣, ale za to wewnątrz… REWOLUCJA

- czytamy.

Myślicie, że gwiazda powita dziecko już w nowym domu?

NAJNOWSZE