Andrzej Grabowski przeszedł operację i sporo schudł! Co dolega aktorowi?

2021-09-22 12:59 AM
Andrzej Grabowski
Autor: wbf

Andrzej Grabowski, którego oglądać można w programie „Taniec z gwiazdami”, ostatnio sporo schudł. Aktor długo nie wyjaśniał, co się z nim dzieje. I choć w każdym odcinku show był uśmiechnięty, to musi się mierzyć z chorobą. Co mu dolega?

Andrzej Grabowski podczas jednego z odcinków tanecznego show, zdradził, że ma dwa sztuczne biodra.

Ja mogę zatańczyć taniec współczesny z dwoma sztucznymi biodrami.

 – mówił, czym zaciekawił media oraz fanów.

Z pewnością nie wszyscy wiedzą, ale aktor od dłuższego już czasu mierzy się z problemami zdrowotnymi. W 2010 roku przeszedł operacje wycięcia fragmentu żołądka, w celu zmniejszenia łaknienia.

Jak podają media, aktor mierzy się z chorobą zwyrodnieniową, którą spowodowała m.in. nadwaga, co w efekcie spowodowało, że musiał przejść zabieg wszczepienia endoprotezy. To dlatego Grabowski poddał się operacji zmniejszenia żołądka i to dzięki temu udało mu się schudnąć.

ESKA Live: Shanguy zaśpiewali swój hit Desolee. Takie wykonania jeszcze nie słyszeliście!

Jak mówił w jednym z wywiadów, nie stosuje żadnych specjalnych diet. Po prostu mniej je.

To była operacja bariatryczna, czyli wycięcie fragmentu żołądka, co powoduje brak łaknienia. Nie stosuję żadnej jakościowej diety, tylko ilościową, którą narzuca mój żołądek. Czyli mniej zryć - jak śpiewał Młynarski, co jest naprawdę świetną dietą. Niczym innym nie osiągnąłem tego rezultatu, tylko metodą mniej zryć.

- mówił w jednym z wywiadów dla magazynu "Viva".

O ile już wcześniej mówił o zabiegu zmniejszenia żołądka i wszczepieniu endoprotezy, tak nigdy wcześniej nie zdradzał, że aż dwa jego biodra wymagały operacji.

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Zamaskowana stylizacja Kim Kardashian z MET gali okazała się hitem internetu. Swoją wersję zaprezentowała na Instagramie w zabawnym filmie jedna z polskich gwiazd. Która?

Zobacz też:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE