Anna Cieślak o Miszczaku: To chodzące dobra, to chodząca miłość!

2021-08-28 12:00 RD
Anna Cieślak
Autor: WBF Anna Cieślak

Anna Cieślak i Edward Miszczak niedawno wzięli ślub. Tymczasem aktorka udzieliła bardzo szczerego wywiadu, w którym opowiada o swoim ukochanym. Za co go ceni? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Anna Cieślak i Edward Miszczak byli parą od dłuższego czasu. Niedawno wzięli ślub, na którym pojawiły się prawdziwe tłumy gwiazd - przede wszystkim telewizji TVN, w której Miszczak jest dyrektorem. Tymczasem dziennikarzom Super Expressu udało się porozmawiać z aktorką o jej mężu. Co powiedziała? 

Wystarczy spojrzeć na niego… To jest chodzące dobro, to jest chodząca miłość. Życzę wszystkim, żeby mieli takiego dyrektora, jakim jest Edward, bo on bardzo dba o wszystkich swoich pracowników i swoje gwiazdy. Wszyscy go też kochają. Edward jest pięknym człowiekiem o ogromnym sercu. Tytanem pracy, jeśli chodzi o wizje, o kreacje. Bardzo mi imponuje przede wszystkim tym, jak potrafi zarządzać grupą i pracować zespołowo, co nie jest naszą mentalną domeną. Edward potrafi jednoczyć ludzi tak, by wspólnie tworzyli jedną historię, i to mi imponuje

aktorka dodała, że "jak to mężczyzna Edward potrafi się postawić, ale jest pięknym człowiekiem, którego kocha". 

ESKA XD #030 - FAME MMA 11, KOZACKA MIŁOŚĆ, SEKRETY PIŁKARZY
NAJNOWSZE