Kourtney Kardashian pofarbowała córce włosy na CZERWONO! Obejdzie się bez hejtu?

2021-08-27 11:24 AM
Kourtney Kardashian
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Kourtney Kardashian to mama trójki dzieci. Celebrytka ma dwóch synów i jedną córkę. 9-letnia Penelope już teraz próbuje zwrócić na siebie uwagę oryginalnym stylem. Na Instagramie Kourtney pojawiła się fotka Penelope w CZERWONYCH włosach!

Dzieci Kourtney Kardashian i Scotta Disicka powoli wchodzą w taki wiek, że trudno będzie nadążyć za ich pomysłami. Penelope, czyli jedyna córka Kourtney już teraz chce zachwycać własnym stylem.

9-latka co prawda nie ma jeszcze własnego konta w social mediach, ale za to ma słynną mamę, która chętnie podzieli się ze światem jej zdjęciem.

Do kogo Penelope chciała się upodobnić, farbując włosy na wyrazisty kolor? Tego nie wiadomo, fani jednak już mają swoje typy.

Jeden z użytkowników stwierdził, że mała przypomina Ariel z Małej Syrenki, a jeszcze inny fan porównał 9-letnią Penelope do… Kylie Jenner!

Nie wiemy dokładnie na kim Penelope się wzoruje, ale patrząc na jej całą stylizację, czyli czerwone włosy i długą koszulkę, wiemy na pewno, że ta dziewczyna ma charakter!

A my zastanawiamy się, czy Kourtney nie zostanie zaatakowana przez hejterów. Farbowanie włosów 9-latce to z pewnością dla niektórych zbyt dużo. Pamiętacie, jak celebrytka mocno oberwała za pocałowanie synka w usta?

Myślicie, że i tym razem Kourt powinna szykować riposty dla hejterów?

ESKA XD #030 - FAME MMA 11, KOZACKA MIŁOŚĆ, SEKRETY PIŁKARZY
Sonda
Czy Kourtney Kardashian czeka hejt?
NAJNOWSZE