Ania Wendzikowska pozuje w bikini. Wybrała się na kolejne wakacje

2022-01-07 22:00 es
Anna Wendzikowska
Autor: WBF

Ania Wendzikowska uwielbia podróżować. Najczęściej robi to z dwójką dzieci. Malediwy, Laponia, Oman... to tylko niektóre z kierunków, jakie odwiedziła. Teraz celebrytka wybrała się z córkami na Karaiby. To idealne warunki do prezentowania w bikini imponującej figury. Anna Wendzikowska znów zachwyciła!

Ania Wendzikowska to jedna z tych gwiazd, które większość roku spędzają z dala od kraju. Jest w nieustannej podróży! Co więcej, najczęściej zabiera ze sobą dwójkę dzieci. Choć dla większości rodziców nie jest to idealna wizja odpoczynku, celebryta nie narzeka.

W sieci chętnie dzieli się fotkami z kolejnych wojaży, zapewniając, że sama je organizuje. To robi na fanach wielkie wrażenie.

I znów Anna Wendzikowska wyruszyła w świat...

ESKA XD #039 - TIKTOK TRENDY 2022, STRANGER THINGS 4, RAJSKIE WAKACJE BEZ ŚNIEGU

Anna Wendzikowska wypoczywa na Karaibach

Ania Wendzikowska długo nie wytrzymała w kraju. Gwiazda spędziła tutaj święta oraz przywitała nowy rok. Jednak teraz jest już w zupełnie innej części świata! Wybrała się nad morze Karaibskie, a dokładniej do wyspiarskiego państwa Antigua i Barbuda.

Oczywiście zdążyła już uraczyć obserwatorów pierwszymi zdjęciami z wypadu. Białe plaże, piękne widoki, ciepło i oczywiście luksusowy apartament... Ale to nie wszystko, czego możemy jej pozazdrościć.

Na jednym ze zdjęć Anna Wendzikowska pozuje w bikini! Mimo licznych podróży i napiętego grafiku znajduje czas na treningi...

- Pięknie Aniu😍🙌

- Boska figura 🔥😍

- Piekna plaza, piekna kobieta!

- Woww 🔥cudo figura 🔥❤️❤️❤️

Zachwycają się jej fani w komentarzach.

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Wiktoria Gąsiewska?
NAJNOWSZE