Angelina Jolie nigdy nie pogodzi się z Bradem Pittem?! „Chce by za wszystko odpowiedział”

2019-11-14 12:40 AM
Angelina Jolie i Brad Pitt
Autor: AFP/EAST NEWS

Minęło już trochę czasu od rozwodu najgorętszej pary Hollywood, Angeliny Jolie i Brada Pita. Mimo tego, byli małżonkowie ze względu na dzieci zmuszona jest by mieć ze sobą kontakt. Angelina nie chce pociechom zabierać ojca, dlatego ostatnio zrezygnowała nawet z przeprowadzki.

Angelina Jolie i Brad Pitt nie są już małżeństwem, ale łączą ich dzieci. Angelina to rodzinna osoba, która nie chce ograniczać dzieciom kontaktu z ojcem, dlatego też zdecydowała się odłożyć plan przeprowadzki z USA na późniejsze lata. Jak podają zagraniczne media, wszystko co robi teraz Jolie robi dla swoich pociech. Podobno gdyby mogła to najchętniej zapomniałaby o swoim ex mężu! Us Weekly donosi, że Angelina nadal ma uraz do Brada. Media twierdzą, że Jolie sądzi, że Brad odpowiada za złe rzeczy, które dzieją się w ich rodzinie.

„Ona chce, aby on został pociągnięty do odpowiedzialności, ponieważ czuje, że przewrócił jej życie i życie ich dzieci do góry nogami”. – poinformowało źródło.

ANGELINA JOLIE CZEKA, AŻ DZIECI OSIĄGNĄ PEŁNOLETNOŚĆ

Angelina Jolie podobno cały czas ma mieszane uczucia co do Pitta, a teraz sytuacji nie poprawia fakt, że nie może ona się wyprowadzić ze Stanów Zjednoczonych! W wywiadzie dla Harper’s Bazaar, Jolie mówiła, że gdy jej dzieci skończą 18 lat, to zamieszka za granicą. Ale teraz musi być tam, gdzie ich ojciec!

Angelina Jolie uwielbia podróże, sama ma dom w Kambodży, buduje też dom w Afryce. Marzy o przeprowadzce, jednak w tej kwestii Brad Pitt jest nieugięty i nawet nie chce słyszeć o negocjacjach…

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE